2703
2553
عنوان

شپش

217 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من موهام تا روی نشیمنگاهمه ، اما با اینکه خیلی به موهام میرسم و شامپوهای گرون میزنم ، یک هفتست متوجه شدم یعنی توو آرایشگاه گفتن تخم شپش توو موهامه ، از دارو خانه شامپوی مخصوص گرفتم و اسپری های اشیا و لوازم و اینا ، شامپویی که بشه هر روز استفاده کرد هم گرفتم ، اما هنوز هست ، مطمئنم توو باشگاه گرفتم ، حتی مامانو نامزدمم دارن ، از ترس اینکه موهام آسیب نبینه تا حالا رنگم نکردم ، خواهشا یه پزشک که تجربه درمان شپش داره معرفی کنید ، حیفه موهام به جونم وصله ، درمان خانگی همرو توو ای یک هفته انجام دادم جواب نمیده چون موهام بلنده نمیشه درست شونه کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من موهام تا زیر کمرم بود پره پر  یه شیشه روغن زیتون خالی کردم رو سرم سره فرصت تو دستشویی شونه کردم دیدم یه دونه  شپش به ساقه موم چسبیده همون جا از ته زدم ریشه کن کردمش موهامو اززز ته زدممم دوباره بلند شد

2456

کوتاه نکن من دیدم موهاش تاپایین کمربوده ولی یه چن باراستفاده کرده.

تو  تویه هفته همه رواستفاده کردی😂😂😂😂این ک جواب نمیده درست مصرف کن تانتیجه بده از ی دارو گیاهی ک توقوطی هستش سفیدرنگه 

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
2714

منم موهام دقیقا اندازه ما شما بود وشپش گرفتم درمانش روغن زیتون میریزی روپوست سرت وموهات مقدارشم زیاد باشه قشنگ ماساژ بده به همه جا بعد پلاستیک سلفون میخری میکشی روسرت چند دور بپیچ دور سرت که هیچ هوایی نداشته باشه ی شب تا صبح باشه صبح برو همون نرم کننده لطیفه بگیر خیلی زیاد بریز روموهات درحدی که موهات لیز لیز بشه بعد موهاتو تقسیم بندی کن وشونه کنن سه بار اینکارو در هفته انجام بدی تمومه

روغن زیتون ک تاثیرنداره

انقدر پر بود نمیشد شونه کرد خواستم حال بدم بهش یه شیشه  روغن زیتون خالی کردم یه هو یه موم افتاد تو روشویی دیدم شپش بهشه😭😭😭باشگاه میرفتم می خورد به زمین موقع دراز نشست😭😭

منم موهام دقیقا اندازه ما شما بود وشپش گرفتم درمانش روغن زیتون میریزی روپوست سرت وموهات مقدارشم زیاد ...

من کوتاهم نکردم کاملا هم از بین رفت فقط رو بالشی روسری و هرچیزی که با سرت تماس داره رو بریز توی ماشین لباسشویی با دمای زیاد بشوره 

روغن زیتون هم خوبه 

یه بار وازلین بزن بزار تا صبح بمونه بعد با شونه با دندونه های خیلی ریز شونه کن بعد بشور

بعدش تا یه هفته یه سره موهات با روغن زیتون زیاد جرب کن هر روز هم با اون شونه ها شونه کن

شپش تو موی چرب نمیتونه راه بره تخماش هم سر میخورن میان پایین بوی روغن هم شپش رو دور میکنه 

وقتی حمام میری میخوای شامپو بزنی شامپو که رو سرت ریختی سرکه یا سرکه سیب بزن من پسرم گرفته بود هرچی بگی زدم ولی بازم تخم شپش کم و بیش بود منم بردم حموم سرکه و شامپو با هم زدم سر شو شانه کردم واقعا دیگه غیب شد الان هفته دو دفعه یا وقتی شهربازی میارم ش میزنم چون ضرر نداره 

2706