1177
648
عنوان

شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 31 پست

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

عزیزم وازلین رو امتحان کردی؟ خیلی موثره

نه اما خوندم که تاثیر نداره ، شامپو حاوی پرمترین و سرکه و شامپو هگور ، الان همه میگن شونه ، نمیشه شونه کرد مکر اینکه پیشنهاد یکی از دوستان پایین گفتن روغن زیتون زیاد تا صبح بعد شونه

شنیدم رنگ کردن تاثییر داره چون مواد شیمیایی  شپش هارو از بین میبره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بشنو از من کودک من پیش چشم مرد فردا،زندگانی خواه تیره ،خواه روشن،هست زیبا،هست زیبا،هست زیبا
1156
نه اما خوندم که تاثیر نداره ، شامپو حاوی پرمترین و سرکه و شامپو هگور ، الان همه میگن شونه ، نمیشه شو ...

عزیزم از کجا خوندی تاثیر نداره ؟ من مقاله علمی انگیلیسیشو خوندم ، در هر صورت هر روغن زیتون هم تا حدودی موثره

من کوتاهم نکردم کاملا هم از بین رفت فقط رو بالشی روسری و هرچیزی که با سرت تماس داره رو بریز توی ماشی ...

انجام دادم از امروز خونه تکونیه اصلیمونه کارگر اومده اما من همون شب که اومدم خونه پتوهای استفاده شده 

رو تختیا همرو یا دادم اتو شویی یا ریختم دمای بالای ماشین ، 

عزیزم از کجا خوندی تاثیر نداره ؟ من مقاله علمی انگیلیسیشو خوندم ، در هر صورت هر روغن زیتون هم تا حدو ...

حتما اونو چجوری استفده کنم ؟ دکترا چیز خاصی نمیدن؟ مشکلم شونه کردنه 

برین مرکز بهداشت بهتون شامپو‌میده خوب میشه

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
1194
تازه رو موهای من خیلییییییزیاد شده بود چندوقت بود موقع امتحانا اصلا بهش توجهی نداشتم خارششم فکر میکر ...

دارم میرم الان روغن زیتون اصل و بو دار و وازلین اصل بگیرم ، ممنونم ازت 

انجام دادم از امروز خونه تکونیه اصلیمونه کارگر اومده اما من همون شب که اومدم خونه پتوهای استفاده شده ...

ببین فقط حواست باشه تو این ده روز که روغن زیتون میزنی نرم کننده مو حتما هربار روبالشی پتو ملافه روسری همچیزتو بشور همیشه