2726

۲۳ رابطه داشتیم اما بدون جلوگیری راستش یهویی شد بهد قرص اورژانسی خوردم. دو روز بعدشم رابطه مشکوک داشتم؛(یعنی خود شوهرم گفت زیاد مطمیین نیستم) منم به هوای قرص اورژانسی که دو روز پیش خوردم وپریود نشدم دیگه قرص نخوردم اما دوردز بعدش ترسیدم دو تا ال دی خوردم... الان چهر روزه عقب زدم یعنی حاملم

تورو خدا کمکم کنید دوتا بچه دارم کوچیکه ۱/۵سالشه دیگه نمیخوام تازه خونه خریدیم داریم اسباب کشی میکنیم... چیکار کنم... تازه قرص شیاف رویالم گذاشتم برا عفونت وتنگی واژن 

خدایا به اونایی که بچه دار نمیشن بچه بده من بسمه😔😔😔

بخاطر همون قرصا خب عقب میندازه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بی بی بزن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بی بی بذارخیالت راحت بشه

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
2728
2706