2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

من برای هیچ بیماری جسمی ندیدم 

فقط یه مورد میشناسم خانومه در طول یک دوره بیماری جسمی (که اطلاع ندارم بیماریشون چی بوده) بعد از کلی رسیدگی و خوب شدن گویا روند توجه طلبی دوره بیماریشو ادامه داده یعنی مثلا باز هی به شوهر و بچه ها میگفته اینو بیارید اونو ببرید یعنی دائم ها یعنی حتی یه کارشو خودش نمیکرده که نهایتا جدا شدن 

میدونم خیلی عجیبه منم فقط شنیدم اینکه تا چه حد صحت داره واقعا نمیدونم  اقاهه بین همکارامه ولی همکار دور 

2728

یکی از اقوام زنش تصادف کرد یطرف لب و بینیش له شد سال اول ازدواجشون.بچه دارم شدن و الان حدود 14سالی میشه باهم زندگی هم میکنن

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

بچه‌ها ببخشید وسط تاپیک اگه علاقه به کتاب دارید لطفاً بیایید تاپیک آخرم ممنون

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
ام اس

یکی از اقوام پدرم خانومش مریض شد این آقا خیلی هم از خانومش سرتر بود همه جوره اما ازش نگهداری کرد و بچه هاشون که ازدواج کردن و خانومش پیروناتوان تر شد حالا رفته ازدواج کرده و باهمسر جدیدش از خانوم اولش نگهداری میکنه.یکی از همسایه هامون ازدواج کرد با دختری که از لحاظ ظاهری خیلی از خودش پائین تر بود.چندسالی ازشون خبر نداشتیم و بعدا فهمیدیم که خانومش ام اس گرفته و این آقا دوشیفته داره کار میکنه که پول آمپولهائی که اون موقع خانومش میزدرو جور کنه.خداروشکر الان حدود 11-12سالی میگذره و شنیدیم که صاحب دومین فرزندشون شدن.

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
ام اس

منم بيماري ام اس گرفتم كاملا تحت كنترل ولي خودش و خانوادش به راحتي حرف متاركه رو پيش كشيدن و تمام اين از بي اطلاع بودن جامعه ماست البته خوشحالم كه در كنارش نيستم ذات واقعيش رو نشون داد 

2706