2733
2734
عنوان

از یه جایی به بعد .....

314 بازدید | 8 پست

از يه جایی به بعد حال آدم خوب ميشه 

کتاب "جای خالی سلوچ" محمود دولت آبادی را ورق می زدم. جایی از کتاب نوشته بود: "روزگار همیشه بر یک قرار نمی ماند. روز و شب دارد، روشنی دارد، تاریکی دارد، کم دارد، بیش دارد. دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده، تمام می شود، بهار می آید" دیدم گوشه ی همین صفحه نوشته ام : "از یک جایی به بعد، حال آدم خوب نمی شود" حرفم را پس گرفتم، خط زدم جمله ی خودم را. اصلا همانی که دولت آبادی گفته... از یک جایی به بعد، آدم آرام می گیرد، بزرگ می شود بالغ می شود‌ و پای تمام اشتباهاتش می ایستد سنگینی تصمیمی که گرفته را گردن دیگری نمی اندازد، دنبال مقصر نمیگردد قبول می کند گذشته اش را، انکار نمی کند آن را، نادیده اش نمی گیرد حذفش نمی کند، اجازه می دهد هرچه هست، هرچه بوده در همان گذشته بماند. حالا باید آینده را بسازد، از نو به نوعی دیگر. یاد می گیرد زندگی یک موهبت است غنیمت است، نعمت است قدرش را بداند و آن را فدای آدمهای بی مقدار نکند. همه ی این ها را که فهمید یک آرامشی می آید مینشیند توی دلش، توی روح و روانش. اینجای زندگی همان جایی است که دولت آبادی گفته: اصلا از یک جایی به بعد.. حال آدم خوب می شود. #مریم_سمیع_زادگان 

ب شدت موافق از وقتی ۲۰سالشه شدم ی ادم جدید شدم وقتی با همسرم ازدواج کردم ی ادم کامل شدم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بعدازاین همه دل شکستگی وزجر این همه حرفای ناگفته این همه گریه های انباشته،تبدیل به یک مرده متحرک شدم.والان دلم یک پوچی بی انتها میخواد.

انگار آویزونم ازیه جایی ورها نمیشم.😢

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
منم بعدازاین همه دل شکستگی وزجر این همه حرفای ناگفته این همه گریه های انباشته،تبدیل به یک مرده متحرک ...

باید روی خودت کار کنی 

دقیقا وقتی به اخر خط میرسی 

یهوو یه در روت باز میشه 

کم نیار و قوی باش

باید روی خودت کار کنی  دقیقا وقتی به اخر خط میرسی  یهوو یه در روت باز میشه  کم نیا ...

فکرنکنم بازبشه .حتی خیلی ها بدترتز من هستن که هییییییچ دری بازنشده.

فکرنکنم بازبشه .حتی خیلی ها بدترتز من هستن که هییییییچ دری بازنشده.

چون نخواستن

اول از همه باید خودت بخوای 

و ایمان بیاری که میتونی تغیبرات ایجاد کنی 

منتظر معجزه یه روزه هم نباش 

هدف های کوچیک انتخاب کن و پله پله برو جلو 

به خودت فرصت بده 

زمان میبره ولی درست میشه😊

2738
چون نخواستن اول از همه باید خودت بخوای  و ایمان بیاری که میتونی تغیبرات ایجاد کنی  منتظ ...

همین کارارو خیلی زیادکردم خیلی خسته ام خیلی زیاد