2726
وای توروحت خیلی خندیدم خاستی بگو تورم دعا کنم۰🤣🤣🤣🤣

خخخ منو واضح دعا نکنی هم کف زمینم بشینم کافیه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣فقط هم برم داخل بسه یه گوشه میشینم پوست پسته هامو لیس میزنم واهنگ گوش میدم🤪🤣🤣🤣

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=82961589]با دوچرخه وبچه هاروگردن تازه صندلی های ۱۵۰تومنی اول روهم گرفتن🤣🤣🤣[/QUOTE  نه بابا با این قیمتهایی که هست ما وسعمون به صندلیهای بیرون راهرو هم نمیرسه فقط باید بریم نزدیک سالن به بچه هام بگم الان اینجا کنسرته یه نفرداره میخونه دیگه خودتون تجسم کنید ببینید چطوریه . توراه برگشت از کنسرت هم بزنیم بغل یه کیک و نوشابه بعدشم شادو خندون بریم خونه. 🤣🤣🤣🤣 وای خدا اشگم درومد الانه که خودمو ... کنم

2728
[QUOTE=82961589]با دوچرخه وبچه هاروگردن تازه صندلی های ۱۵۰تومنی اول روهم گرفتن🤣🤣🤣[/QUOTE  نه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خب بجا هشتصدتومن بری چیز میزبگیری بدی باجناق بخوره پشت سرتم حرف بزنه هموره ششصدوپنجاه میخریدی صدوپنجاه دیگشم بلیط کنسرت باخوانواده رو یه صندلی مینشستید شما که بهم وابسته هستین 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤣🤣🤣🤣🤣

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
پیشنهاد خوبیه بهش فکر میکنم 😂😂😂

اره 

بالاخره تو هرکله یه عقلی هست اینجور موقع ها تاپیک بزن راهنماییت میکنن🤣🤣🤣🤣

اره  بالاخره تو هرکله یه عقلی هست اینجور موقع ها تاپیک بزن راهنماییت میکنن🤣🤣🤣🤣

خیلی پیشنهاد سازنده ای بود جابرای شماهم داریم بیاید بریم 🤣🤣🤣بلکه به آرزوهامون برسیم و خدایی نکرده کنسرت ندیده از دنیا نریم

[QUOTE=82961674]اره  بالاخره تو هرکله یه عقلی هست اینجور موقع ها تاپیک بزن راهنماییت میکنن🤣🤣🤣🤣[/QUOTEتاپیک بزنم  نه بابا دیشب یه غلطی کردم تاپیک زدم کی هنوز بیداره نمیدونی به کجارسید چیشد آخر سر فقط کم مونده بود فحشم بدن که چرا مرد اومده اینجا 

[QUOTE=82961688][QUOTE=82961674]اره  بالاخره تو هرکله یه عقلی هست اینجور موقع ها تاپیک بزن راهنماییت میکنن🤣🤣 ...[/QUOT]

برای من نوشته گذشته ها گذشته تمام قصه ها هوس بود

برای او نوشتم؛ برای تو هوس بود ولی برای من نفس بود

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

چرا من سلیقه ام اینطوریه که تو کنسرت بشیینی و از صدای موسیقی نوازنده ها و خواننده در آرامش لذت ببری و اصلا از شلوغ بازی تو کنسرت ها خوشم نمییاد .البته الان اکثر خواننده ها که صداهاشون کامپیوتریه مجبوراً برای جذب مردم رقص هم چاشنی اش کنن .حالا شاید من بد سلیقه ام .

2706