2726

وای خیلی بده امروز رفتم خونه دوستم موهاش پر بود از شپش حالم بد شده از وقتی هم اومدم بدنم میخاره همش همه لباسامو انداختم لباسشویی موهامم سرکه سیب زدم 

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاپیک اخرم 😭😭😭😭😭😚😭😚😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢خوتهشا کسی رو نداریم دعامون کنه پربازدید کنه به خاطر جوونیش

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

بله دختر خواهرم تو مهدکودک گرفت.شامبو لیندان و برمیتینم زد ولی خوب نشد

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
یعنی هیچ کس بچش یاخودش دچار نشده

سس مایونز بزن ب موهات با کیسه پلاستیک و روسری بپوشون بخاب صب بشور اسپری ضد عفونی کننده شپش مخصوص لباس از داروخونه بگیر ب همه لباسات و رختخاب و مبل و فرش بزن لباساتو بجوشون موهاتم باید پسرونه بزنی

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2706