2726

عزیزم منم 1000 تا صلوات تا روز مادر میفرستم .این شهید بزرگوارم واسطه خودم و خدا میکنم و خدا رو  به آبروی شهیدش قسم میدم که حاجتمو بده.با اینکه تاحال خیلی قسمش دادم و هنوز حاجتمو نداده ولی من از رحمتش ناامید نمیشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم 1000 تا صلوات تا روز مادر میفرستم .این شهید بزرگوارم واسطه خودم و خدا میکنم و خدا رو   ...

حاجت روا بشی عزیزم منم خیلی مشکلات دارم برای منم دعا کن

23500

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

سلام عزیزم منم هزارتا تاروز مادر انشالله میفرستم انشالله حضرت زهرا به حق ابروی این شهید حاجت روامون کنه

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
2728
سلام عزیزم منم هزارتا تاروز مادر انشالله میفرستم انشالله حضرت زهرا به حق ابروی این شهید حاجت رو ...

حاجت روا باشی عزیزم برای منم دعا کن

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
تا روز مادر منم هزارتا صلوات نذر میکنم . دعا کنید یه مشکلی هست حل بشه ‌ و کارهای عروسی خواهرم روی رو ...

حاجت روا باشی برای منم دعا کن

پسرمو دعاکنین سالم باشه فردا نتیجه ی ام آر آی خوب باشه منم هزارتا

ان شالله صحیح و سالم و عمر باعزت ودسلامت داشته باشه

عزیزم منم ۵۰۰ تا میفرستم الهی همگی حاجتتون روا یاعلی

500تا  برام دعا کنید نی نی سالم و صالح باشه ممنون و دعام برآورده بشه ...

ان شااللهحاجت روا باشی برای منم دعا کن

2706