1147
648

و در درجه بعد به نیت قضای حوائجمون ان شاالله 

ختم صدهزار صلوات هست. لطفا هرکس هر تعدادی که میتونه اعلام کنه و با نفر قبلیش جمع بزنه 

التماس دعا از همگی

ان شاالله تاآخرامسال همه مشکلاتم حل میشه به همه آرزوهام میرسم و همه دغدغه های الانم برطرف میشه میشه یه صلوات بفرستید که همین طوربشه اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

شهیدابراهیم هادی واقعاحاجت میدن؟😭

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

تا الان دو هزارتا با خودم سه هزارتا لطفا دوستاتون رو تگ کنید ممنونم

ان شاالله تاآخرامسال همه مشکلاتم حل میشه به همه آرزوهام میرسم و همه دغدغه های الانم برطرف میشه میشه یه صلوات بفرستید که همین طوربشه اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

تا روز مادر منم هزارتا صلوات نذر میکنم . دعا کنید یه مشکلی هست حل بشه ‌ و کارهای عروسی خواهرم روی روال بیفته

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا همه ی بچهای مریض خوب شن🙁اللهم صل علی محمد و آل محمد 

3300

4300

خودشون که نه . قراره واسطه بشن برای حاجت ‌

اما من بدجووووور ازشون دلخورم .

اینجا مینویسم تا ببینه . 

چندین بار به اشکال مختلف با انداخته ام وجود و خلوص ازش خواستم . صلوات ، زیارت امام رصا، ختم قرآن ، اطعام ....

بهش هدیه کردم. 

اما دست رد زدن به سینه م. 

دمشون گرم ! 

امیدوارم شماها که صلوات بفرستید دلتون شاد بشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1189

سلام ایشون حاجت نمیدن بلکه ی واسطه ی ما و خدا میشن و خدا به حرمتشون حاجت میدن درجه ی ایمانشون خیلی خیلی بالا بوده از وقتی یه پسر بچه بوده دائم الوضو بوده و نمازش یه مرتبه هم قضا نشده 

عارف گمنام بودن  کتاب سلام برابراهیم رو دانلودکن بخون دانلودش مجازه 

و ایشونو واسطه ی خدا و خودت قرار بده  از خدا بخواه به حرمتش حاجتتو بده به تاپیکم سربزن کلی کامنت حاجت روایی هست لینکشو میذارم برات 

یاعلیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-شهدا-حاجت-گرفتم

یاعلی بر دشمنت لعنت ،بردشمن ائمه لعنت👉👉👉 

پسرمو دعاکنین سالم باشه فردا نتیجه ی ام آر آی خوب باشه منم هزارتا

خانومای باردار لطفا در مورد تورچ سرچ کنین اگه اطلاعی ندارین و آزمایش شو انجام بدین حتما، من نمیدونستم آزمایش شم نداده بودم پسرم تورچ بدنیا اومد😢 لطفا برای شفای محمدیاسینم دعا کنین
1167
تا کی وقت داریم

سعی کنید تا ولادت حضرت زهرا تموم بشه

خودشون که نه . قراره واسطه بشن برای حاجت ‌ اما من بدجووووور ازشون دلخورم . اینجا مینویسم تا ب ...

منم منظورم واسطه بودنشون بود،ناامیدنباش گلم ❤️

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤
سلام ایشون حاجت نمیدن بلکه ی واسطه ی ما و خدا میشن و خدا به حرمتشون حاجت میدن درجه ی ایمانشون خیلی خ ...

فدات عشقم❤️

1178