1147
44

و در درجه بعد به نیت قضای حوائجمون ان شاالله 

ختم صدهزار صلوات هست. لطفا هرکس هر تعدادی که میتونه اعلام کنه و با نفر قبلیش جمع بزنه 

التماس دعا از همگی

ان شاالله تاآخرامسال همه مشکلاتم حل میشه به همه آرزوهام میرسم و همه دغدغه های الانم برطرف میشه میشه یه صلوات بفرستید که همین طوربشه اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

شهیدابراهیم هادی واقعاحاجت میدن؟😭

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

تا الان دو هزارتا با خودم سه هزارتا لطفا دوستاتون رو تگ کنید ممنونم

ان شاالله تاآخرامسال همه مشکلاتم حل میشه به همه آرزوهام میرسم و همه دغدغه های الانم برطرف میشه میشه یه صلوات بفرستید که همین طوربشه اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

تا روز مادر منم هزارتا صلوات نذر میکنم . دعا کنید یه مشکلی هست حل بشه ‌ و کارهای عروسی خواهرم روی روال بیفته

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا همه ی بچهای مریض خوب شن🙁اللهم صل علی محمد و آل محمد 

3300

4300

خودشون که نه . قراره واسطه بشن برای حاجت ‌

اما من بدجووووور ازشون دلخورم .

اینجا مینویسم تا ببینه . 

چندین بار به اشکال مختلف با انداخته ام وجود و خلوص ازش خواستم . صلوات ، زیارت امام رصا، ختم قرآن ، اطعام ....

بهش هدیه کردم. 

اما دست رد زدن به سینه م. 

دمشون گرم ! 

امیدوارم شماها که صلوات بفرستید دلتون شاد بشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1189

سلام ایشون حاجت نمیدن بلکه ی واسطه ی ما و خدا میشن و خدا به حرمتشون حاجت میدن درجه ی ایمانشون خیلی خیلی بالا بوده از وقتی یه پسر بچه بوده دائم الوضو بوده و نمازش یه مرتبه هم قضا نشده 

عارف گمنام بودن  کتاب سلام برابراهیم رو دانلودکن بخون دانلودش مجازه 

و ایشونو واسطه ی خدا و خودت قرار بده  از خدا بخواه به حرمتش حاجتتو بده به تاپیکم سربزن کلی کامنت حاجت روایی هست لینکشو میذارم برات 

یاعلیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-شهدا-حاجت-گرفتم

یاعلی بر دشمنت لعنت 👉👉👉 

پسرمو دعاکنین سالم باشه فردا نتیجه ی ام آر آی خوب باشه منم هزارتا

خانومای باردار لطفا در مورد تورچ سرچ کنین اگه اطلاعی ندارین و آزمایش شو انجام بدین حتما، من نمیدونستم آزمایش شم نداده بودم پسرم تورچ بدنیا اومد😢 لطفا برای شفای محمدیاسینم دعا کنین
1179
تا کی وقت داریم

سعی کنید تا ولادت حضرت زهرا تموم بشه

خودشون که نه . قراره واسطه بشن برای حاجت ‌ اما من بدجووووور ازشون دلخورم . اینجا مینویسم تا ب ...

منم منظورم واسطه بودنشون بود،ناامیدنباش گلم ❤️

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤
سلام ایشون حاجت نمیدن بلکه ی واسطه ی ما و خدا میشن و خدا به حرمتشون حاجت میدن درجه ی ایمانشون خیلی خ ...

فدات عشقم❤️

835