1147
44
ینی خود شهدا دل نداشتنو عاشق نمیشدن ؟؟؟مگه میشه عشق مقدسه  اصلا امکان نداره کسی مخالفش باشه حتی ...

عشق مقدسه بله ولی رابطه با نامحرم خیر مقدس نیست 

عزیزم  بهتره کش ندیم و از موضوع تاپیک خارج نشیم  

الهی به عشقت برسی ،شبتون بخیر دوست عزیز 🌹

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت 👉👉👉 
صدتا برای حاجت خودم صدتا هم برای حاجت شما دوست عزیز انشا الله به بهترین شکل حاجتت و بده 

عزیزم شما چرا اینقدر مهربونی کردی به من ؟ من چطور این لطف رو جبران کنم ...

من روسیاه هم دویست تا برای شما میفرستم...با اشک ...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

عزیزم شما چرا اینقدر مهربونی کردی به من ؟ من چطور این لطف رو جبران کنم ... من روسیاه هم دویست تا بر ...

رو سیاه چرا شما فقط دلت گرفته دوست من  . اینو گفتم شاید بتونم شاد ت کنم انشا الله که به ارزوهای قشنگت برسی. ممنونم عزیرم اصلا لازم به جبران نیست 

رو سیاه چرا شما فقط دلت گرفته دوست من  . اینو گفتم شاید بتونم شاد ت کنم انشا الله که به ارزوهای ...

۲۰۰ تا میفرستم برات و مطمئنم خداوند هزار برابر برات جبران میکنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1156

من خودم خیلی معجزه هادیدم ازشهدا,برای شهیدهادی عزیزوهمه اشون منم300تاصلوات میفرستم.توروخداشمادلاتون پاکه اومدین اینجادعاکنیدفرداتولدحضرت زهراست ابروی مام حفظ شه وزودی قرضامون روبدیم خیلی توسختی هستیم

😍اگه شما دوستای نی نی سایتی نبودین الان دق کرده بودم ازغصه😘

منم هزارتامو دیشب تموم کردم انشالله همگی حاجت روا بشید

دوستان شنبه میرم ازمایش دعاکنید جواب انتقالم مثبت باشه و باردار باشم انشالله برای ازدواج خواهرمم دعاکنید لطفا ممنون از همهچ

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
1189