2726
عنوان

خانمای اصفهانی کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 30 پست

ممنونم از همه .💕💕💕

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ترمینال کاوه اتوبوسی برای شیخ بهایی نیس  راحت ترین کار اینه ک شما اتوبوس میدان امام حسین رو ...

از روبروی میدان امام حسین سمت اون ارگ جهان نما خیابان بعد  باب الرحمه ایستگاه  اتوبوس واحدهای درچه اصفهانه میاره شیخ بهایی من خودم ساکن خیابان شیخ بهاییم 

مترو همون تو ترمینال هست ؟

یه پل خوایی نزدیک ترمیناله. در ورودی مترو اون طرفاس

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2728
از روبروی میدان امام حسین سمت اون ارگ جهان نما خیابان بعد  باب الرحمه ایستگاه  اتوبوس واحد ...

گم شدم میام اینجا کمکم کنید 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

از همه راحت تر با اسنپ برو من الان زدم از ترمینال تا دم مطب دکتر زد 6000تومن

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

جدی چقدر عالی ..خوب اسنپ رو باید نرم افزارش رو گوشیم نصب باشه یا شماره داره ؟

برنامشو باید نصب کنی  اگ سفر اولت باشه ک فک کنم رایگانه کلا

مرسی الان نصب کردم 

عزیزم نرم افزار اسنپ رو نصب کردم مبدا و مقصدم زدم فقط یه سوال دارم من تا حالا از اسنپ استفاده نکردم امنه ؟خیالم راحت؟

عزیزم نرم افزار اسنپ رو نصب کردم مبدا و مقصدم زدم فقط یه سوال دارم من تا حالا از اسنپ استفاده نکردم ...

من همیشه استفاده می کنم. تا الان مشکلی نداشتم. در روز یکبار حتما می گیرم. 

بلاخره همون تاکسی یا تاکسی تلفنی هم ممکنه مشکل زا باشه. 

اگر دلت راحت نیست سر ترمینال می تونی تاکسی تلفنی بگیری یا دربست ولی کرایش بالاتره 

من همیشه استفاده می کنم. تا الان مشکلی نداشتم. در روز یکبار حتما می گیرم.  بلاخره همون تاکسی ی ...

نه عزیزم همون اسنپ میگیرم ...اینطوری راحترم .فقط یه سوال مبدا ک جی پی اس گوشیه وما فقط مقصد رو انتخاب میکنیم و اسنپ ک فعال باشه خود برنامه مشخص میشه و نرخ هم تو گوشی میوفته درسته ؟

2706