2410
2553
عنوان

خانمای اصفهانی کمک لطفا

313 بازدید | 30 پست

من میخام برم مطب دکتر رقایی به ادرس خیابان شیخ بهائی روبه روی بیمارستان مهرگان ...از ترمینال کاوه چطور میتونم برم ادرسم سر راسته یا مجبورم مسیر عوض کنم منظورم اینه مستقیم میتونم برم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بزن تو مپ گوگل نزدیکترین مسیرو میاره

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
با اتوبوسی؟ مترو  کاوه نمی خوره ها

از شهرستانم با اتوبوس بیام ترمینال کاوه ؟با مترو سر راسته ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

از ترمینال کاوه با مترو یا اتوبوس واحد بیا دروازه دولت ازاونجا اتوبوس واحد درچه اصفهان  را سوار شد نزدیکای بیمارستان مهرگان ایستگاه داره  مستقیم برای شیخ بهایی نداره گلم 

سلام. مترو سوار شو و از مسافرها بپرس می خوای شیخ بهایی پیاده بشی. ایستگاه دروازه دولت فک کنم بشه

بعد سر شیخ بهایی تاکسی هست یمی بگیر تا دم بیمارستان مهرگان بیاردت

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
از ترمینال کاوه با مترو یا اتوبوس واحد بیا دروازه دولت ازاونجا اتوبوس واحد درچه اصفهان  را سوار ...

ممنونم عزیزم واسه برگشتم به کاوه همین مسیرو برگردم ؟

2714
سلام. مترو سوار شو و از مسافرها بپرس می خوای شیخ بهایی پیاده بشی.  بعد سر شیخ بهایی تاکسی هست ...

مترو همون تو ترمینال هست ؟

واسه برگشتتم همین مسیرا باید بیای  

باشه عشقم واسه خرید کیف و کفش کجا قشنگه میشه اینم بهم بگید ؟

مترو همون تو ترمینال هست ؟

نزدیک ترمیناله بپرس بهت نشون میدند مترو نبود با اتوبوسهای صفه ملک شهر باید بیای دروازه دولت البته حتما از اتوبوس بپرس دروازه دولت میره یا نه بعضیاشون مسیرشون عوض شده بعدم از دروازه دولت بپرس ایستگاه ماشینهای درچه اصفهان کجاست اونجا سوار شو نزدیک بیمارستان نگه میداره 

از ترمینال کاوه اتوبوسی برای شیخ بهایی نیس 

راحت ترین کار اینه ک شما اتوبوس میدان امام حسین رو سوار شی 

اونجا پیاده شی و تاکسی بگیری برای شیخ بهایی 

و کار راحتر تر این ک اسنپ بگیر :)

برای کیف و کفش بیشتر سمت شهدا برو اونجا کفش فروشی زیاده

باشه خیلی ممنونم عشقم...

2706