1147
1226
عنوان

خانمای اصفهانی کمک لطفا

168 بازدید | 30 پست

من میخام برم مطب دکتر رقایی به ادرس خیابان شیخ بهائی روبه روی بیمارستان مهرگان ...از ترمینال کاوه چطور میتونم برم ادرسم سر راسته یا مجبورم مسیر عوض کنم منظورم اینه مستقیم میتونم برم ؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..

بزن تو مپ گوگل نزدیکترین مسیرو میاره

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

من اصفهان وزیادنمیشناسم😅وگرنه کمکت میکردم

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

با اتوبوسی؟ مترو  کاوه نمی خوره ها

از شهرستانم با اتوبوس بیام ترمینال کاوه ؟با مترو سر راسته ؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1156

از ترمینال کاوه با مترو یا اتوبوس واحد بیا دروازه دولت ازاونجا اتوبوس واحد درچه اصفهان  را سوار شد نزدیکای بیمارستان مهرگان ایستگاه داره  مستقیم برای شیخ بهایی نداره گلم 

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!

سلام. مترو سوار شو و از مسافرها بپرس می خوای شیخ بهایی پیاده بشی. ایستگاه دروازه دولت فک کنم بشه

بعد سر شیخ بهایی تاکسی هست یمی بگیر تا دم بیمارستان مهرگان بیاردت

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
از ترمینال کاوه با مترو یا اتوبوس واحد بیا دروازه دولت ازاونجا اتوبوس واحد درچه اصفهان  را سوار ...

ممنونم عزیزم واسه برگشتم به کاوه همین مسیرو برگردم ؟

سلام. مترو سوار شو و از مسافرها بپرس می خوای شیخ بهایی پیاده بشی.  بعد سر شیخ بهایی تاکسی هست ...

مترو همون تو ترمینال هست ؟

ممنونم عزیزم واسه برگشتم به کاوه همین مسیرو برگردم ؟

واسه برگشتتم همین مسیرا باید بیای  

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!
1213
واسه برگشتتم همین مسیرا باید بیای  

باشه عشقم واسه خرید کیف و کفش کجا قشنگه میشه اینم بهم بگید ؟

نزدیک ترمیناله بپرس بهت نشون میدند مترو نبود با اتوبوسهای صفه ملک شهر باید بیای دروازه دولت البته حتما از اتوبوس بپرس دروازه دولت میره یا نه بعضیاشون مسیرشون عوض شده بعدم از دروازه دولت بپرس ایستگاه ماشینهای درچه اصفهان کجاست اونجا سوار شو نزدیک بیمارستان نگه میداره 

از ترمینال کاوه اتوبوسی برای شیخ بهایی نیس 

راحت ترین کار اینه ک شما اتوبوس میدان امام حسین رو سوار شی 

اونجا پیاده شی و تاکسی بگیری برای شیخ بهایی 

و کار راحتر تر این ک اسنپ بگیر :)

مرا به هیچ بدادی و من هنوز برانم     که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم
باشه عشقم واسه خرید کیف و کفش کجا قشنگه میشه اینم بهم بگید ؟

برای کیف و کفش بیشتر سمت شهدا برو اونجا کفش فروشی زیاده

برای کیف و کفش بیشتر سمت شهدا برو اونجا کفش فروشی زیاده

باشه خیلی ممنونم عشقم...

1167

ممنونم از همه .💕💕💕

از ترمینال کاوه اتوبوسی برای شیخ بهایی نیس  راحت ترین کار اینه ک شما اتوبوس میدان امام حسین رو ...

از روبروی میدان امام حسین سمت اون ارگ جهان نما خیابان بعد  باب الرحمه ایستگاه  اتوبوس واحدهای درچه اصفهانه میاره شیخ بهایی من خودم ساکن خیابان شیخ بهاییم 

یه پل خوایی نزدیک ترمیناله. در ورودی مترو اون طرفاس

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
از روبروی میدان امام حسین سمت اون ارگ جهان نما خیابان بعد  باب الرحمه ایستگاه  اتوبوس واحد ...

گم شدم میام اینجا کمکم کنید 

1220