2733
2734
از اینکه پسر دوسال و سه ماه ام خیلی اذیتم میکنه تو مهمونیا تا مرز سکته میبرتم خیلی غصه میخورم همش ...

من دوتا این مدلی دارم... تاحالا جایی بیشتر از ۱۰دقیقه دووم نیاوردم

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
آره عزیزم خودمون باید قدر خودمون رو بدونیم منم دیر سرم به سنگ خورد الان دیگه دستم درست کار نمیکنه خد ...

اره والا من که جز خانوادم کسی به فکرم نیست البته بعضی وقتا شوهرم میگه کار نکن امیدوارم به حق این شبا روزای قشنگ خدا کمک کنه دستت دوباره خوبه خوب بشه اگه نه واقعا سخته امیدت فقط به خدا باشه کارهم نکن بدترر میشه 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من گسرم همین طوری بود تازه بدتر ولی عفونت بود ازمایش داد همون موقعامپول داد زدم زتا متازون بود ...

قربونت برم مهربون.خدا رو شکر تبش قطع شد .به دعای دوستای عزیز نی نی سایتی.

شماهم مواظب خودت باش من تو این چند وقت اینو فهمیدم که  هیچ چی تو دنیا تن سالم آدم نمیشه همه هم ...

مرسی عزیزم اره واقعا من یاید خیلی کارا واسه خودم انجام بدم تاحالم خوب, شه از ورزش بگیر تا هزار چیز دیگه تا حالم خوب بشه ولی اصلا مراقب نیستم حالا سعی میکنم از فردا بیشتر مواظب خودم باشم شماهم خیلی بیشتر به خودت اهمیت بده عزیزم 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من

خدا نکنه عزیز دلم خوب خداروشکر شرمنده کامنت قبلی انقدر غلط داشت کیبوردم یکم لنگ میزنه خودم یکم ناراحتم حواسم نبود راستی بچه تون چند وقتشه ?

2738

الان دیدم نوشته دو سال خدا حفظش کنه برات پسر من 16 ماهش واقعا خدا رو شاکزم که این پسره زیبا مهربون وباهوش بهم داد نمیدونی هر چی میکیم تکرا میکنه یادت گرفته صدقه میندازه میره پول سکه ای برمیداره میره دم در که یعنی صندوقو بیارید به خدا جارو میاره میگم خاک انداز میاره زمینو دستمال میکشه ماه ماه انقدر خوب تر از سنش میفهمه میدونه خونمون کجاست وکدوم خونه هست باور میکنی, شرمنده انقدر سرتو درد اوردم اخه واقعا همه چی تمومه تازه منو خدا نبخشه خیلی وقتا عصبانیتمو سرش خالی کردم 

اره والا من که جز خانوادم کسی به فکرم نیست البته بعضی وقتا شوهرم میگه کار نکن امیدوارم به حق این شب ...

آره کار نمیکنم یعنی همه ی کارامو کردم به این روز افتادم از شانس بد من شهریور ماه گردگیری کردم همه چی رو شستم تو آبان ماه هم پتو روفرشی و ملافه اینا رو شستم آخر آبان خونمون رو فروختیم دوباره برداشتم همه چی رو از اول شستم بسته بندی کردم تا برا خونه ی جدید تمیزشون رو ببرم شوهرم همش میگف نشور اینا هیچی ندارن مامانم و خواهرم گفتن صبر کن بیایم من تا اونا بیان خودم میشستم تموم میشد تو دی ماه وقتمون تموم شد از اون خونه  صاحبش گف پاشو خودم میام خونه ی جدید هم که گرفتیم مستاجر داره وقت گرفت گف من قرارداد دارم تخلیه نمیکنم مجبور شدم بیام اجاره تا اون تخلیه کنه این خونه که اجاره کردم رو اومدم شستم تمیز کردم موکت هاشو سرویس بهداشتی وآشپزخونه شو اثباب کشی کردیم الان پونزده فروردین دوباره اثاث کشی داریم دیگه از این دستم امیدی ندارم داغون شده رگاش تیر میکشه نفسم بند میاد 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
آره کار نمیکنم یعنی همه ی کارامو کردم به این روز افتادم از شانس بد من شهریور ماه گردگیری کردم همه چی ...

وای که چقدر کار کردی تنهایی حالا دیگه خودت خسته نکن وناراحت نباش فقط به فکر دستت باش انسالله که زودتر خوب شه ولی واقعا سلامتی مهم ترین چیزه.  من صبح پامیشدم هیچی نمیخوردم کارمیکردم الان چند وقته خونه مامانم نمیذاره کار کنم خودش میشوره میپزه بقیه کارا تازه مراقب پسرم هست به خدا بهترین خانواده دنیا دارم من. کاری نتوستم براشون کنم فقط میتونم بگم خدا خیرشون بده

وای که چقدر کار کردی تنهایی حالا دیگه خودت خسته نکن وناراحت نباش فقط به فکر دستت باش انسالله که زودت ...

ممنون عزیزم خدا رو شکر خدا خانوادتو برات حفظ کنه والا به خدا مامان منم الان سه هفته اس مواظب منه از وقتی آمپولامو زدن نمیزاره کاری بکنم یه هفته کلا موندم خونشون الانم که اومدم خونه ی خودم هر روز میاد سر میزنه بچه هامو حموم میکنه  خودش میبره دکتر خدا همه ی مامانارو حفظشون کنه سایشون رو از سرمون کم نکنه 

عزیزم بیشتر مردا همینن اگه حای منو بودی چی میگفتی موقع زایمانم خواب دکتر که اصلا اون موقعه هم با مام ...

عزیزم چقدر ناراحتی کشیدی با اون وضعت آخه چرا دعوا اونم جواب خوبیشون بود

2706