2737
2734
عنوان

مادرشوهر م درک نداره

216 بازدید | 9 پست

من و شوهرم بخاطر شرایط مالی سخت و بیکاری شوهرم تاسه سال اقدامی برای بچه دارشدن نداشتیم تو این مدت مادرشوهر م خیلی زجرم دارم ای بهم انگ نازایی زد.الان یه پسرهای ماهه دارم دیروز اومده میگه بایدزودتربچه داربشید نبایددیربشه ،منم گفتم نه زودش خوبه نه دیر .بهم میگه نه بایدزودتربچه داربشید چیکارش کنم حالم بد میشه ازدخالتاش نمیدونم روانیم میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو خاطر خرجش رو بدی ده تا میارم

والا خیلی گرونه من امروز رفتم یه کم لباس بچه هارو نگاه کردم لباس نوزادی شماره صفر استین کوتاه 22 بود قشنگ یه وجب در یه وجب و خرده ای بود

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2738

من مادرشوهر خيلي باشعوري دارم ٩ ساله ازدواج كردم بچه هم خودمون نخواستيم تازه تصميم گرفتيم كه ديگه يكي بياريم حتي يك بار از من نپرسيده در مورد بچه عوضش مامان خودم چندبار گفت بهش گفتم خودت بيار هنوز جووني كه 😁😁😁البته به شوخي گفتم بهش .به نظر من بزاريد ايشون به زر زدنشون ادامه بدن شما ببين خودت و شوهرت چه تصميمي داريد 

بگو خاطر خرجش رو بدی ده تا میارم والا خیلی گرونه من امروز رفتم یه کم لباس بچه هارو نگاه کردم لباس ن ...

من ب مادرشوهرم گفتم.خرجش با خودت وقتی میارمش اینجا پوشکش نمیکنم.وقتی هم میرم سر کار نگهداریش با خودت.قبول نکرد😆😆😆😆دیگ اسمشم نیورد☺☺☺☺