2726
عنوان

خانما بیایین دو تا سوال

175 بازدید | 28 پست

یک این ک اگه کسی مثلا متولد ی ماهی باشه،و در شناسنامه چیز دیگه ثبت شده باشه،

کدوم اصلیشه؟چ برای تولد گرفتن؟

چ از نظر شخصیت شناسیش،؟

سوال دوم،کسایی ک برای گواهینامه شرکت کردن چ کتابی یا نرم‌افزاری خوندن،برا آزمون اولی ک قبول شدن

لطفا راهنمایی کنین😊😍

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه تولد خودت اصلیه دیگه اون یکی و ثبت احوال واست گذاشته😕

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
اون ک واقعا دنیا اومده

اوکی ولی تاریخ دقیقش رو هیچ کس یادش نیس، تقریبی چیزی یادشون

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

شخصیت شناسی که باید ماه واقعیشو در نظر گرفت 

تولد هم واقعی معمولا میگیرن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
من فقط سوال اولتون میدونم...اون ماهی ک تو شناسنامه درج شده مهم نیست حالا واسه هر برنامه ای ک داری..م ...

اره،اما خب دقیقش رو یادشون نیس

ماه تولد خودت اصلیه دیگه اون یکی و ثبت احوال واست گذاشته😕

خب یادشون نیس چ تاریخی،مثلا میدونن وسطای اون ماه،چیزی ک یادشونه

خب یادشون نیس چ تاریخی،مثلا میدونن وسطای اون ماه،چیزی ک یادشونه

عه ولی در کل ماه تولد اصلیت مهمه😁😁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
من صدایه اون آقایی ک میرفتم کلاساش ضبط میکردم گوش میکردم تو خونه یه نرم افزار تست زنیم داشتم اسمش یا ...

اوکی مرسی،چون شنیدم نرم افزار بهتر از کتاب

شخصیت شناسی که باید ماه واقعیشو در نظر گرفت  تولد هم واقعی معمولا میگیرن

اخه تاریخ دقیقش رو هیچ کس نمیدونه،

2706