2737
2734
عنوان

چقد دخترا پرتوقع شدن واقعا!!!!!!

1916 بازدید | 48 پست

عاقا من یه دوست دارم این بنده خدا قیافش معمولی رو به خوبه ولی خودش معتقده خیلی خوشگله و همه پسرا واسه خوشگلیش میخوان مخشو بزنن... این سارا (اسم مستعارش) ازیه خانواده ی خییییلی معمولی به طوری ک ما میخواستیم مثلا بریم بیرون واسه هفت هزارتومن این کلی نق میزد ک خیلی چیز گرونی خوردیمو اینا یه رشته ی معمولیم داره درس میخونه خلاصه خیلی معمولین و دختر خوبیه.... 

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا هرچی خاستگارش براش میومد میگفت مدرکش کمه خوشگل نیست پول نداره فلانه اینا... حتی یبار با دوست. پسرش ک به مدت نه سال دوست بودن این بنده خدا مکانیک بود اومد خاستگاریش گفت من روم نمیشه بگم مکانیکه کردش تو دیوار یعنی مامانش رفت به پسره گفت در حد ما نیستی شما پسره هم رفت داماد شد... 

2728

همینا خیلی شانس دارن😏

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

با اعتماد بنفسه خب چی بهتر ازین ؟؟

ادم به هرچی بخواد میرسه 

پس پرتوقع باشی بهتره

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

بعد گذشت سارا بهم پیام داد ک خیلی ناراحتم این رفته داماد شده گفتم خب اگه میخواستیش چرا زدیش دیوار گفت در حدم نبود بعد رفت پسر رو فالو کرد اونم اینو فالو کرد بعد رفت دایرکت پسره ک اره منو ببخش منو نفرین نکنه پسره هم از اوناش بود گفت بیا بازم باهام من زنمو دوست ندارم یه مدت همیجوری اینا چت میکردن اینستا

بعد دیگه خودش گفت بهش گفتم زن داری برو پی زنگیتو اینا.... 

2738
سارا هرچی خاستگارش براش میومد میگفت مدرکش کمه خوشگل نیست پول نداره فلانه اینا... حتی یبار با دوست. پ ...

۹ سااااال یا ۹ ماه؟؟

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

تا چند وقت من خبر از سارا نداشتم تا همین چند وقتا بهم زنگ زد گفت من عقد بستم گفتم عهههههه مگه میشه کیه چیکارس اینا گفت دوست داداشم بوده من به داداشم گفته چقد این خوشگله اونم رفته به دوستش گفته ک خواهرم ازت خوشش میاد اونم اومده خاستگاریمو منم دیدم پسر خوبیه عقد بستیم

تا چند وقت من خبر از سارا نداشتم تا همین چند وقتا بهم زنگ زد گفت من عقد بستم گفتم عهههههه مگه میشه ک ...

خب؟😑

حالا اینی ک باهاش نامزده چیکارس

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  

پست جدیدی درج نشده است

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  

گفت اره خییییلی پرروان میخواستن عقدو بندازن گردن ما گفت خب سارا عقد گردن خانواده عروسه گفت نههه اینا خیلی پرروان مامانم کلی باهاشون دعوا کرده ک خیلی خسیس هستینو خرج دخترمون نمیکنیدو اینا دیگه اخر بار کوتاه اومده بودن سارا اینا خودشون عقدو گرفتن با هزارتا منتتتتت

گذشتو گذشت همش باهام دردودل میکرد ک من اینو نمیخوام گفتم چرا میگفت نمیتونه خرجم کنه هیچی برام نمیخره میگه طلب دارم میخوام زود عروسی بگیرم پول لازمم میگفت گفتم بهش گوشیت خرابه برو گوشی واسه خودت بخر ابرومو میبری اون گفته خب همین کارمو راه میندازه

2706