2737
2734
عنوان

بیایید فک کنم خودمو بدبخت کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 27 پست

عزیزم تل گرام طلایی رو، از کسایی هک میکنن که مشکل سیاسی داشته باشن یا تاجری ،سرمایه داری...چیزی باشن، نه آدمای معمولی رو.بعدم اینقدر عکس از دخترای ناجور تو اینستا هست هیچکی نمیاد عکس ما ها رو هک کنه

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا میگی با عکس من کاری نمی کنن؟

نه گلم کی به عکس تو کار داره

امنیتش از نظر سیاسی و جرائمه

میکننت تو گونی و پیدات میکنن

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
وای حالا میگید چیکار کنم 

ببین اگه وسواس گرفتی عکستو واسه هر کی فرستادی پاک کن، گزینه حذف برای طرف مقابل هم بزن که واسه اونم پاک شه از گوشی خودتم پاکش کن. دیگه خیالت راحت.

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
2728
خودکرده را تدبیر نیست. اگر خانواده خودت یا همسرت یا خانواده شون بفهمندچه جوابی داری براشون.

🙄🙄

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2738
میگم مشکلی نیست منم هم فرستادم اصلاترس ندارم اینقدرمردم عکس لخت میذارن تواینجاها

عزیزم توجیه نفرماییدمردم عکس لخت می گذارندما هم مثل اونا بشیم خدا به ما عقل داده حیا وعفت داده.

عزیزم توجیه نفرماییدمردم عکس لخت می گذارندما هم مثل اونا بشیم خدا به ما عقل داده حیا وعفت داده.

من که نمیگم عکس لخت فرستادم میگم این همه عکس میفرستن چیزی نشده 

این خانم میترسه عکسش پخش بشه

من که نمیگم عکس لخت فرستادم میگم این همه عکس میفرستن چیزی نشده  این خانم میترسه عکسش پخش بشه

اخربرام سواله دلیل این عکس فرستادن ها چی می تونه باشه چرا ادم بایدکاری بکنه که بعداسترس داشته باشه با این کارها چه چیزی عایدافرادمیشه.من هم خواستم بگم بهتر به جای قوت قلب دادن بگیم یه خانم نبایدعکس خودش را درشبکه های اجتماعی منتشرکنه.