2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من

ببخشیدمن امروزتوتاپیکا اکثرا سوالم روپرسیدم هرجا اقدام نیبینم میپرسم,به نظرتوبهترین زمان واسه سونو فولیکول که اندازش واسه بارداری مشخص باشه چندمه پریه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
مگه مشکل داری ک میخوای قرص مصرف کنی؟ پرولاکتینت بالاس؟

بالا بود اومد پایین باز برای اینکه نره یهو بالا باز دکتر قرص داد بهم حالا رابطه بدون جلوگیری داشتم ناخواسته میگم یه وقت ضرر نداشته باشه قرصمو بخورم نخورم

2714
خوشبحالت مثلا چطوری

چ فایده!

عزیزم بستگی ب بدن داره.من قبلا سرکار بودم و فکرم مشغول بود و نمینشستم حساب کنم کی بی بی چک بزنم.از طرفی سرکار پیاده رویم زیاد بود.براهمین همون ماه اول میگرفت.

ی سری دیگه هم حواسم بود ک زمان تخمک گذاری نزدیکی نداشته باشم و فقط چندبار اول و اخر ماه نزدیکی داشتم و سریع خودمو میشستم ولی باورم نمیشد ک باردار شده بودم

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
ببخشیدمن امروزتوتاپیکا اکثرا سوالم روپرسیدم هرجا اقدام نیبینم میپرسم,به نظرتوبهترین زمان واسه سونو ف ...

عزیزم من هیچ موقع برا سونو فولیکول نرفتم.اتفاقاچند روز پیش رفتم دکتر گفتم برام سونو فولیکول بنویس گف روز 12-13 دوره بیا برا سونو

بالا بود اومد پایین باز برای اینکه نره یهو بالا باز دکتر قرص داد بهم حالا رابطه بدون جلوگیری داشتم ن ...

بنظرم بخور عزیزم چون لانه گزینی نزدیک موعد پریودته و تا اون موقع جنین ب دیواره رحم نچسبیده پس داروها روش تاثیر نمیذارن.اگر از موعدت گذشت و تست مثبت بود نخور و از دکتر بپرس.

پرولاکتیت من لب مرز بود البته برا رعایت نکردن موارد قبل ازمایش و چون سری اخر چندماه باردارنشدم رفتم دکتر گف کابرگولین بخور ب باردارشدنت کمک میکنه.

2706