2737
2734

سلام خانوما/من ناخنم نازکه و ی کم ک بلند میشه از ته تو گوشت میشکنه و خیلی بد عذابیه گاهی یا از ته ته میشکنه صدف ناخنام کوچیکه میخاستم بگید چ نوع کاشتی خوبه با پودر یا جور دبگه و اینکه کلا راهنماییم کنید قصد دارم قبل از عید انجام بدم و اینکه براتون مشکلی پیش نیومده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای بچه ها تو رو خدا کاشت نکنید یه عکسی دیدم دختره انگشتاش قارچ گرفته بود سیاه شده بود به خاطر کاشت ناخون بایدسر  انگشتاشو قطع می‌کرد خیلی بد بود

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

وااااااااااااای 

بدترین انتخاب زندگیم بود دختره نادان بیمارم کرد  انگشتام داغون شد 

ناخونامو کلی نازک کرد کلی هم پول گرفت فقط دعا میکنم ایدز نگرفته باشم  بی هنر تر از ناخون کارا فردی نیست تو این دنیا

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
نه مشکلی نداره  فقط کوتاه بذار هم نگهداریش راحته و نمیشکنه هم شیک تره

شما کاشتید اونا ک سر ناخن مربع شکل و صافه بنظرتون قشنگتره یا اونا ک بیضی شکله منم میخام متوسط بذارم زیاد بلند نباشه

2738
وای بچه ها تو رو خدا کاشت نکنید یه عکسی دیدم دختره انگشتاش قارچ گرفته بود سیاه شده بود به خاطر کاشت ...

منم خیلی میترسم برا همین این تاپیک رو زدم ک بدونم خانوما براشون مشکلی پیش نیومده

من چندساله کاشتم. راضیم. باپودر کاشتم. توو تاپیکم (لاک عروسیم)عکسش هس 

برا ک عفونت و قارچ نزنه چیکار باید کرد من بابت این چیزا میترسم برام مشکل پیش بیاد

برا ک عفونت و قارچ نزنه چیکار باید کرد من بابت این چیزا میترسم برام مشکل پیش بیاد

خودشون قطره ضدقارچ میرنن. مشکلی نیس

والا اونا ک میگت خزا ناخن کاشتن حکایت گوشت و گربه هستن دیگه

❤️همسرم❤️
2706