2726
عنوان

بسته بودن لوله رحم و لاپاراسكوپي

2616 بازدید | 19 پست

سلام 

من رفتم دكتر متخصص لاباراسكوپي رحم 

عكس رنگيم رو ديد و گفت اونجوري كه گفتن نيس و مسدود نيس كاملا 

يه مقدار ريزش داشته مايع حاجب 

گفت برو دوماه بعد بيا اگه باردار نشدي 

گفت احتمال داره بخاطر دردي كه كشيدي اون لحظه عضلاتت مانع ورود مايع حاجب شده باشه 

حالا موندم چه كنم 

اعتماد کن ایشالا بازه لوله هات به اینجانب گفتم لوله هات کاملا بستست 6 ماه بعد باردار شدن الان 2 تا ب ...

از دكترم خيلي خوشم اومد كاملا از رو عكس نگاه كرد و حتي بهم نشون داد 

بقيه دكترا فقط جواب عكس رنگي رو ميخوندن 

اما اين دكتر عكسو نگاه كرد و گفت قانونا بعد عكس شش ماه فرصت ميزيم چون تو استرسي هستي ميگي سنت بالاس ميگم دو ماه مهلت كه ميشه بعد عيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتماد کن ایشالا بازه لوله هات به اینجانب گفتم لوله هات کاملا بستست 6 ماه بعد باردار شدن الان 2 تا ب ...

قرص هم خورده بودي تو اون مدت؟عكس رنگي گرفته بودي كه گفتن لوله هات بستع است؟

2728
از دكترم خيلي خوشم اومد كاملا از رو عكس نگاه كرد و حتي بهم نشون داد  بقيه دكترا فقط جواب عكس ر ...

هر چی نگران باشی بدتر میشه میدونم واقعا درکت میکنم خیلی سخته باردار نشدن من این مشکل رو داشتم از خدای بزرگ بخواه بهت بچه بده مطمئنم خداوند بزرگواره و مشکلت رو حل میکنه باور کن که من برات دعا میکنم با دستای بچه ها م که کوچیکن ..

استارتر منم شرایط تورو‌ دارم نمیدونم دوباره برم عکس رنگی یا برم لاپاراسکوپی😫

دوستم كه ماماس گفت دوباره برو عكس بگير اما گفتم عكس هم بگيرم اين سيكلم رو از دست ميدم همين دو ماه رو صبر ميكنم سري بعد خدا بخواد باردار بشم اما اگه نشدم برم با جواب ازمايشام كه لاپارا كنم اگه صلاح بود اگه هم نبود كه برم اي يو اف

باور کن به من گفتم ای وی اف ولی پول نداشتیم شوهرم گفت ردیف میکنم ماهی که قرار بود برم دیدم حامله ام ...

كي عكس گرفته بودي؟با عكس متوجه شده بودي لوله هات بسته است؟دارو خورده بودي؟

هر چی نگران باشی بدتر میشه میدونم واقعا درکت میکنم خیلی سخته باردار نشدن من این مشکل رو داشتم از خدا ...

سنم بالاس دير ازدواج كردم من ٣٧سالمه و شش ماهه ازدواج كردم 

يه مقدار استرس سن رو دارم 

برام دعا كن 

دلم ميخواد عيد دامنم سبز شده باشه و به جراحي نكشه

6 ماه قبل بارداریم هیچ دارویی نخوردم عزیز

دكتر منم گفت سن كه كم باشه شش ماه بعد عكس رنگي مهلت ميديم بعد لاپاراسكوپي ميكنيم 

به من دو ماه مهلت داد 

خدا كنه منم جواب بگيرم 

ایشالا باور کن من شما رو که نمیشناسم اما یکی گفت برام دعا کن دعا کردم بعد بیست سال باردار شد من فقط ...

ممنونم ازت 

ببوسشون هديه هاي خدا رو 

اميدوارم منم باردار بشم و خبرش رو بهت بدم حتما قبل عيد

2706