2733
2734
عنوان

خرید عید شماهم اینطورید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 50 پست
پولشو داری حالشو ببر.

پولش ک هس ولی نمیدونم  

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا ی مینی بوفه خریدم ازبس نشستم غصه خوردم ک ولخرجم ازچشم افتاده

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2728
واقعا پس چرا اطرافیانم مثه من نیستن سالی ی مانتو میخرن

خب بعد با اون یه مانتو هم عروسی میرن؟هم بازار؟هم مهمونی؟ هم تولد؟هم دور از جون عزا؟

خیلی سخته اینجوری بعد مانتو خیلی کهنه میشه که😔😔

خب بعد با اون یه مانتو هم عروسی میرن؟هم بازار؟هم مهمونی؟ هم تولد؟هم دور از جون عزا؟ خیلی سخته اینجو ...

اره😅

2738
واقعا برات ارزوی موفقیت میکنم.

😂😂😂یزره عذاب وجدانم کم شد

🙇🙇🙏🙏😄😃

ی مینی بوفه خریدم ازبس غصه خوردم ک چرا خریدم ولخرجم ازچشمم افتاده

بخدا ب جون پسرم من بهار ی مانتو تابستون ی مانتو پاییزم ی مانتو خریدم الانم ایقد کهنه شدن بازم میخوام بخرم شما چطور لباساتون خراب نمیشن؟؟والا من جنسشونم خوبه

دنیای من پسرمه خدایا خودت هواشو داشته باش
والا من نمیدونم چطور بعضیا لباساشون نو میمونه    

واقعااااا...اصلا لباسو خیلی خوبم نگه داری ولی به هرحال هر چندروز باید بشوری به خاطر همون شستن از سکه میفته و کهنه میشه😐😐

2706