2703
2553
عنوان

دوستاني كه ميكرونيدلينگ صورت انجام دادن لطفا راهنمايي ميخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه معلممم نميتونم نرم😓

والا من مامانم انجام داد تازه حساسيت داد به كرم بعدش دو هفته كامل از در خونه بيرون نيومد، حالت عادي ي هفته قرمزه صورت ولي مخصوصا فرداش خيلي صورتت قرمزه و نميتوني كرم پودر بزني، تيكسل باز بهتره ردش نميمونه زياد، حالا ترس برت نداره ولي ي جورايي ميكرو انگار پوستتو چرخ ميكنه قرمز قرمز ميشه، زنگ بزن از دكترت ي سوالي بكن يا حتي منشيش 

2720
والا من مامانم انجام داد تازه حساسيت داد به كرم بعدش دو هفته كامل از در خونه بيرون نيومد، حالت عادي ...

یعنی میکرو بجای بهترکردن خراب میکنه پوستو یا همون روزای اول منظورتونه؟؟

شماانجام دادین راضی بودین؟؟

من خودم نه راستش مامانمو چون ديدم موقع انجام دادن جرات نكردم چون من صورتمم با كرم بي حس نميشه ميدونم اصلا نميتونم تحمل كنم، ولي مامانم ي بار انجام داد، صورتش فوق العاده خوب شد، يعني واقعا ميگم روي چونش يكم تيره شدن بود پوستش كاملا باز و سفيد شد، ولي مشكل اينجاست كه خيلي حساسه و به كرم بعدش حساسيت داد، دكتر گفت به جاش تيكسل انجام بده، اون به اندازه ميكرو نتيجه نداد ولي عوارضش خيلي كمتر بود مثلا اگه ميكرو با سه بار تكميل ميشه تيكسل با ٦ بار همون كارو ميكنه 

من خودم نه راستش مامانمو چون ديدم موقع انجام دادن جرات نكردم چون من صورتمم با كرم بي حس نميشه ميدونم ...

ازکجابفهمیم ممکنه حساسیت بدیم یانه من خیلی دوست دارم انجام بدم بخاطر جای جوشام

2714
ازکجابفهمیم ممکنه حساسیت بدیم یانه من خیلی دوست دارم انجام بدم بخاطر جای جوشام

ببين حساسيت دادن ي مورد نادره، يعني مامان من وقتي حساسيت داد جوري بود كه دكتر از نماينده شركت كرم يكيو صدا كرد ديدنش كه اولين مورد بود حساسيت داده بود، ولي ترسي نداره ي كرم جايگزين بهت ميده اون خوبت ميكنه، اگر جراتشو داري انجام بده، خيلي خوبه، پوست مامان من وحشتناك نازكه و كلا به خيلي از محصولات حساسيت ميده حتي گاهي به ماسكاي كاملا گياهي هم حساسيت ميده چيزايي كه تو خونه درست ميكنه، وقتي انجام دادي، از روزي كه ديگه ميتونستي اب بزني به صورتت عسل بزار سريع خوبش ميكنه 

ببين حساسيت دادن ي مورد نادره، يعني مامان من وقتي حساسيت داد جوري بود كه دكتر از نماينده شركت كرم يك ...

جرئتشو دارم اینقد روی پوستم حساسم بگن بدون بی حسی هم بایدانجام بدی حاضرم انجام بدم 

جرئتشو دارم اینقد روی پوستم حساسم بگن بدون بی حسی هم بایدانجام بدی حاضرم انجام بدم 

پس انجام بده عاليه، مامان من ي وقتايي دلش ميخواد دوباره بره انجام بده ولي چون كار بيرون زياد داره ميگه اگه نتونم بشينم خونه خراب ميشه 

2706