2737
2734
عنوان

چقد خوب ولذت بخش .....

117 بازدید | 11 پست

بازی کردن پدر با بچه ها...صدای خندیدن و شادی بچه هام ....خدایا الهی هیچ بچه ای یتیم نشه...بودن یه پدر خوب برا بچه اوج خوشبختی است

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

چیستان برا همدیگر میگین...کمر باباشون  ماساژ میدن ....تغیر صدا میدن ...پسرم به باباش گفت کاش تا صبح بازی کنیم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ب همه ی منتظرها

و ب کسایی ک  ب خاطر بچه ، زندگی شون ب سردی  رفته

بچه صحیح و سالم بده

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
خدا ب همه ی منتظرها و ب کسایی ک  ب خاطر بچه ، زندگی شون ب سردی  رفته بچه صحیح و سالم بده

میدونی من هروفت کاز دارم به امضات فک میکنم 😢😐

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738

پسرم سه سالش هست میگه آن چیست سر نداره ؟ بعد جواب داد پای من