2703
2553
عنوان

شمام مثل من از دیدو بازدید عید بدتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 106 پست
ای وای  چقدر دلم گرفت برات واقعا چقد بیشعورن این ادما اه

فدات...بخدا ی ذره درک ندارن نمیگن شاید دلشون میخاد ونمیشه..همش کنایه و تیکه...

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فدات...بخدا ی ذره درک ندارن نمیگن شاید دلشون میخاد ونمیشه..همش کنایه و تیکه...

ایشالا زودتر به خواسته ات برسی گلم 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

نه والا من عااااشق مهمونی و مهمونی رفتن و دیدن آشناهام تو عیدم ک حال و هواش خوشتره😋😘😍

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2714
نمیشه نرف اخه 😏😏

من مجردم برم و نرم مگه فرقیم میکنه براشون ؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
منم متنفرم ، پس چرا همه با تنفر این رسم و ادامه میدن!! ما ایرانیا کلا خودآزاریم

دقییییقاااااا

همه بدشون میاد همه هم انجام میدن

من مجردم ولی ازدواج کنم میرم کل تعطیلات و سفرو ....ریخت هیچ کسو نبینم اه

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

سلام

نه، کلا مهمونی رو دوست دارم

چه بیاد ،چه برم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
خوش ب حالت من برعکسم حوصله هیچ کسی ندارم

چرا؟ همیشه اینطور بودی ؟

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
 من مجردم برم و نرم مگه فرقیم میکنه براشون ؟

ماها ناهار و شام میریم 😨اگه نرم حرف درمیارن😏

دقییییقاااااا همه بدشون میاد همه هم انجام میدن من مجردم ولی ازدواج کنم میرم کل تعطیلات و سفرو .... ...

منم مجردم مطمئن باش اگه شوهر کنیم خانواده شوهر نمیذارن سر بخارونیم همش اویزونمونن خخ

2706