2726
عنوان

چه رسم بیخودی داره مد میشه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 78 پست
[QUOTE=82934708]خب چیکار کنن دیگه ازدواج سخت شده یا باید بسازن یا بترشن[/QUOTEچه دور از ادب بود قسمت ...

عزیزم با لحن بدجنسی نگفتم.درکل خودم هم دختر بودم یه زمانی و می‌ترسیدم نکنه بترشم.

یه صلوات مهمونم کنید
خودت کاشانی عه  زیاد شاکی دیدم  از اونجا  اینجا  که سرزمین عجایب  هیچی &n ...

مثلا شاکی چی؟

ما هیچ رسم خاصی نداریم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجقم خوبی 😂😂 خیلی معلومه من بیکارم نه؟🤔🙈🙊🤦‍♀️

فدات شما خوبی 😁😁😁

نه عزیزم  خیلی هم خوب شما پرکارید اتفاقا 

خودم بدتر از شما😎😎😎😎

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
فدات شما خوبی 😁😁😁 نه عزیزم  خیلی هم خوب شما پرکارید اتفاقا  خودم بدتر از شما😎😎😎😎

قربونت برم عزیزم 

امان از اعتیاد 😓

ولی جدی من خیلی وابسته شدم باید کمترش کنم🌹🌹

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2728
ما داریم نظر میدیم راجع به این روند کاری به دختر وپسر نداریم

اتفاقا اگه این چیزارو کمتر کنیم و سادتر بگیریم بهتره نه تو عروسی خوشبختیه ن چیز دیگه ایی

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
اتفاقا اگه این چیزارو کمتر کنیم و سادتر بگیریم بهتره نه تو عروسی خوشبختیه ن چیز دیگه ایی

بله به شرطی که همه هزینه ها رو دوش یه خانواده نباشه

اگر توان عروسی گرفتن ندارن خب همون اول بگن باهم هزینه هارو تقسیم کنن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نقش  فضول  محل  😂

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد

منه احمقم اینکارو کردم اخرم گفتن هول شده بودی ترسیدی پسرمون فرار کنه.... واقعا هرکسی اینکارو بکنه یه تختش کمه چون هییییچکس قدر محبتتو نمیفهمه 

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
قربونت برم عزیزم  امان از اعتیاد 😓 ولی جدی من خیلی وابسته شدم باید کمترش کنم🌹🌹

عزیزی خدا نکنه 

خیلی بده دقیقا مسیر که یک معتاد طی میکنه رو من طی کردم قبلا فقط صبح ها می اومدم الان به شب ها سرایت کرده 

منم باید فکری بحالش بکنم راه سختی پیش رو خواهد بود

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بله به شرطی که همه هزینه ها رو دوش یه خانواده نباشه اگر توان عروسی گرفتن ندارن خب همون اول بگن باهم ...

خب همه هم اینجوری نیستن چی بگم هرچند مردم از ساده بودن دراومدن ولی نمیدونم چرا تو مسئله ازدواج اینقدر ساده میشن مورد داشتیم طرف پشه رو روهوا نعل میکرده دخترشو داده به بزک نبین بهار میاد خربزه با خیار میاد

خب همه هم اینجوری نیستن چی بگم هرچند مردم از ساده بودن دراومدن ولی نمیدونم چرا تو مسئله ازدواج اینقد ...

حرف منم همینه دقیقا

خیلی زرنگن فامیل ماکه نه عقد نه عروسی نمیگرن میرن خواستگاری بعدم یه ساعت قبل محضر فامیل و زنگ میزنن باورتون نمیشه یه چایی یا یه شیرینی اگه باشه مفته مفت بعد 1سالم عروس و داماد میرن یا مشد یا کربلا بجا عروسیشون از پارسال تاحالا 3تا پسر تو فامیل داماد شدن خداشاهده اگه ما یه شیرینی خورده باشیم مامان بابام میرن یه ساعت محضر برمیگردن خونه 

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
حرف منم همینه دقیقا

این مورد اینقدر زیاد شده که تا چند هفته ادم تو شوک میره

عزیزی خدا نکنه  خیلی بده دقیقا مسیر که یک معتاد طی میکنه رو من طی کردم قبلا فقط صبح ها ...

درسته عزیزم😘

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706