2737
2734
عنوان

لک بینی هفته پنجم‌بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام .عزیزم منم دقیقا هفته پنج لک دیدم و بعد تبدیل به خون ریزی کم شد که رفتم دکتر و با شیاف وقرص وآم ...

ببخشید منم مثل شما بودم نی نی شما چیه

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
بعدش علاوه بر نزدیکی نکردن اصلا سعی نکن ارضا بشی انقباض رحمی اصلا خوب نیست  ادرار تم نگه ندا ...

مگه زنا هم ارضا میشن ☹️🤭

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

استارتر جان منم مثل شما هفته ۵ لکه داشتم اصلا نگران نباش رفتم دکتر شیاف داد استفاده کردم خوب شدم البته استراحت کردم و فشارنیاوردم درضمن نزدیکی هم نداشته باش فعلا

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
2738

سلام دوستان، من هفته پیش واسه بارداری اقدام کردم، از دو روز پیش سینه هام درد داشتن و از امروز هم عضله های کمر و پهلوهام خیلی گرفته است به زور میتونم از جام بلند شم، بنظرتون دلیلش چیه؟

بچه هامنم لک دارم مثل ترشح اما صورتیه و چند تا رگ خون هس نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم همشم دارم استراحت میکنم

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
خودارضآیی  یا دیت زدن مرد به بدنش

نفهمیدم منظورتو که چه ربطی به زن حامله داره 🤔

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
حالا تا فردا استرس میگیرم‌منکه 

سلام گلم رفتی دکتر؟اگر رقتی دکترتون چی گفت؟

منم متاسقانه لکه بینی دارم و خیلی نگرانم شیاف استفاده میکنم تا برم پیش دکترم دوشنبه 😣😣

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤