2737
2734
عنوان

لک بینی هفته پنجم‌بارداری

249 بازدید | 28 پست

ببخشید خانوما من هفته پنجم هستم امروز یکم کار کرذم بعدشم رفتم خرید الان دیدم لک صورتی دارم ب نظرتون باید کاری کنم خطری داره من استرس گرفتم لطفا منو راهنمایی کنید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش فردا حتما برو دکتر اگر چیزی باشه شیاف میده خوب میشه گلم ، استرس نداشته باش استراحت کن 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
2738

سلام .عزیزم منم دقیقا هفته پنج لک دیدم و بعد تبدیل به خون ریزی کم شد که رفتم دکتر و با شیاف وقرص وآمپول دوباره تبدیل به لک شد ورفع شد . من پیشنهاد میکنم حتما برو دکتر چون میگن لک قرمزوصورتی نیاز به مراقبت هست اماقهوه ای اشکال نداره .درکل نگران نباش رفع میشه اما بی خیال نباش که ان شاالله بدترنشه وحتما برودکتر

تافردا که میری دکتر خم وراست نشو راه نرو وبیشتر حالت دراز کش باشه .به هیچ وجه چیز سنگین بلند نکن ونزدیکی نکن .ازپله نروونیا .درکل استراحت به حالت دراز کش باش و توالت فرنگی استفاده کن .اصللاا هم‌نگران نباش لک بینی هیلیی شایعه و به راحتی درمان میشه

2706