2733
2739
عنوان

تجربه دفع بقایای سقط کممممکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 41040 بازدید | 44 پست

من تو ۶ هفته سقط داشتم فقط یه لخته دو سانتی دفع کردم تجربه نداشتم نمیدونستم خونریزی سقط چطوریه دو سه روز بعد رفتم سونو که گفت تخلیه شده منم فکر میکردم تخلیه شده ولی تا یک ماه لکه بینی داشتم که زنگ زدم به دکترم گفت طبیعی نیست برو سونو بده لکه بینیم داشت تبدیل به خونریزی میشد (فک کنم داشتم پریود میشدم) که سونو دادم گفت بقایا داری

همینطور خونریزیم داشت زیاد تر میشد که تازه فهمیدم جنین داره سقط میشه یه دفعه دردم گرفت و کلی لخته های بزرگ و در آخر کیسه بارداری ازم خارج شد که بعد سونو دادم گفتن تخلیه شده 

بله 

سونوی اول اشتباه کرده بود ولی حکمتی توش بود چون اگه اون موقع میگفتن بقایا داری صد در صد کورتاژم میکردن

ولی با پریود بعدی کل محصولات حاملگی دفع شد

۸ ماه بعد هم باردار شدم

خدارو شکر بعدش همه چی خوب بود

فقط ازتون خواهش میکنم اگه ناخواسته باردار شدید سقط نکنید خیلی خیلی گناه داره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم ده روز كه چيزي نيست بازم بخور تا يك هفته ديگه حتما دفع ميشه چون ٣ميل چيزي نيست كه كوچيكه،دفعم ...

عزیزم من یک و نیم سانت بقایای عروقی دارم دکتر گفت بعد قرص دفع نشه فورا کورتاژ خیلی میترسم

من دکتر برام متیل ارگونوین تجویز کرد خوب بود.نگران نباش دفع میشه.

دکتربرا منم متیل ارگونوین تجویزکرده و گفته اگه دفع نشه فوری کورتاژ.بقایم یک و نیم سانته ک عروق داره.خیلی میترسم.دوروزه قرص میخورم خبری نیست

2731
دکتربرا منم متیل ارگونوین تجویزکرده و گفته اگه دفع نشه فوری کورتاژ.بقایم یک و نیم سانته ک عروق داره. ...

گلم این بقایای عروق چیه؟ منظورم از عروق هست؟؟؟ منم۱۰روز پیش سقط داشتم درهفته ششم بارداری، باقرص زیرزبانی و داخل واژن دفع شد دیروز سنو رفتم گفتن بقایا یک ونیم سانتی مونده ودکتر بهم امپول داده ب تعداد شش عدد که هرهشت ساعت بزنم، خیلی نگرانم هنوزعوارض اون قرصها نرفته این امپولها رو باید بزنم، همشم سردردهای شدید دارم وبیحالم

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
گلم این بقایای عروق چیه؟ منظورم از عروق هست؟؟؟ منم۱۰روز پیش سقط داشتم درهفته ششم بارداری، باقرص زیرز ...

عزیزم بقایا یا لخته خونه که کمتر جای نگرانی داره یا بافت جفت و جنین و اینا که فرق داره با لخته و باعث عفونت میشه،اگه زیر سه سانت باشه معمولن جای نگرانی نیست و با پریود دفع میشه اما اگه بالاتر باشه معمولن باید کورتاژبشه شخص،تو سونو باید دکتر بگه که بقایا از چه نوعیه.البته عزیزم من دکتر اینا نیستم اینا رو تو تجربه سقطم فهمیدم از بس سرچ کردم،برای شما به احتمال زیاد با آمپولها دفع میشه نگران نباش،ب خودت برس کاچی بخور روزی ی کاسه با روغن کنجد یا حیوونی،مغزیجات آسیبا شده دارچین ک زعفران هم بریز داخلش

عزیزم بقایا یا لخته خونه که کمتر جای نگرانی داره یا بافت جفت و جنین و اینا که فرق داره با لخته و باع ...

مرسی ک وقت گذاشتی برام❤اندکی نگرانیم رفع شد🙏برای من کمترازدوسانته اما نه سنو نه دکتر نگفت ک لخته خون هست یابقایا، انشاالله که ب کورتاژ نکشه من خیلی ضعیفم ودوام ندارم، داخل گذارش سنوگرافی نوشته یک ندول هایپواکو رویت کردید

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
مرسی ک وقت گذاشتی برام❤اندکی نگرانیم رفع شد🙏برای من کمترازدوسانته اما نه سنو نه دکتر نگفت ک لخته خو ...

خواهش میکنم عزیزم.درکل نگران نباش،کورتاژم بخای بشی خیلی راحته و کلن یک ساعت بیهوشی داره و چند ساعت بعدم مرخصی و چند روز یکم شاید خونریزی یا لکه داشته باشی اما عوضش مطمعن میشی رحمتو پاک کردن،اما اینو بدون که تا اسم بقایا میاد دکترا میگن کورتاژ مخصوصن اگه خودشون بخان کورتاژ کنن که بیشتر اصرار میکنن،شما باید خیلی مراقب باشی عفونت نگیری چون برات درد سر میشه،صبر کن تا پریودت،تو پریودم آب زرشک زیاد بخور ایشالا ک دفع میشه

2738
خواهش میکنم عزیزم.درکل نگران نباش،کورتاژم بخای بشی خیلی راحته و کلن یک ساعت بیهوشی داره و چند ساعت ب ...

ممنون ازراهنماییهای خوبت🙏

ممنون ازراهنماییهای خوبت🙏

خواهش میکنم عزیزم اصلن استرس نداشته باش،جای هیچ نگرانی نیست و چیزیه که راحت درمان میشه.من خیلی خیلی استرس کشیدم و هرگز یادم نمیره اون بقایای کوفتی رو که البته بقایا نبود و بعد دوهفته سونو گفت ساک حاملگی بوده و من موندم کلی قرص و جوشونده ای که خورده بودم....امیدوارم بزودی روبراه بشی.

عزیزم شما با بقایا چکار کردین من دارم ۱۶ میلیمتر 

عزیزم مال من بقایانبود و ساک بود سونو اشتباه تشخیص داده بود اماچون قرص دفع بقایاخورده بودم مجبورشدم و ساک معیوب میشد مجبورشدم با قرص ساک رو دفع کنم،اما معمولن بقایای زیرسه سانت رو دوتاپریود زمان میدن تا دفع بشه.شماهم صبرکن تاپریود بشی فقط مراقب بلش عفونت نگیری که با وجود بقایا خطرناکه

چطور مراقب باشم عفونت نگیر چی بخورم الان قرص سفالکسین می خورم

ب نظرم سفالکسین نخور مترو نیدازول بخور بازم سرچ کن ولی سفالکسین واسه عفونته شما که عفونت نداری،با دستمال تمیزخودتو خشک کن،لباس زیرتو هر روز عوض کن،با ژل بهداشتی خودتو بشور از ین کارا

برای سقطم قرص نخوردم واسه بقایا اینا رو داد یعنی دوباره قرص میده ؟ بقایای شما چقدر بود ؟ من از کورتا ...

سلام شما چطور دفع کردید بالاخره منم الان شرایط شمارو دارم.سونو گفته ۳سی سی بقایا دارم

2706