2737
2734
عنوان

تجربه دفع بقایای سقط کممممکککک

41025 بازدید | 44 پست

بچه ها من یک هفته  بعد سقط طبیعیم سونو واژینال شدم دوسانت یا سه سی سی بقایا دارم با عروق دکتر برام میزوپروستیل واژینال وزیر زبونی داد ولی من فقط دل درد شدم ویک خونریزی ویه لخته خیلی کوچیک سیاه رنگ مثل جگر دفع کردم بعدشم درحد لکه بینی قهوه ای .دفع نشده نه ؟ باید کورتاژبشم ؟ توروخدا تجربه دارید بهم بگید .خدانصیب کسی نکنه 😭😭😭

هی فلانی شاید زندگی همین باشد.

عزيزم دفع ميشه دم كرده (عرق بومادران سياه دانه زيره مريم گلي) اين چندتا رو روزي دو فنجان بخور عاليه من خوردم كامل دفع كردم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دکتر برام متیل ارگونوین تجویز کرد خوب بود.نگران نباش دفع میشه.

برای سقطم قرص نخوردم واسه بقایا اینا رو داد یعنی دوباره قرص میده ؟ بقایای شما چقدر بود ؟ من از کورتاژ میترسم .

عزيزم دفع ميشه دم كرده (عرق بومادران سياه دانه زيره مريم گلي) اين چندتا رو روزي دو فنجان بخور عاليه ...

دارو گیاهی زیاد خوردم کاچی زیره سقطم طبیعی بود این بقایا اعصابمو بهم ریخته الان ده روز ازسقطم میگذره 

منم بقایا داشتم.دکترم ۳۰ تا متیل ارگونوین نوشت راحت شدم.دفع شد کاملا چون قبلش خونریزی طولانی مدت داش ...

چقدر بقایا داشتی عزیزم ؟ من سرکارم میرم اصلا نمیدونم سه سی سی بقایا درچه حد باید دفع بشه لخته ست چیه اصلا لعنت به سقط

چقدر بقایا داشتی عزیزم ؟ من سرکارم میرم اصلا نمیدونم سه سی سی بقایا درچه حد باید دفع بشه لخته ست چیه ...

بخدا یادم نیس ابعادشو عزیزم.اما بعد ازسقط باور کن ۶۰ روز خونریزی و لکه بینی داشتم.داشتم تلف میشدم.از شدت کم خونی بیرون افتادم غش کردم.اما با مصرف همون متیل ارگونوین همش دفع شد و تموم شد.به منم گفته بودن کورتاژ اما من میترسیدم نرفتم بیمارستان

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2738
سقط منم طبیعی و خودبخودی بود و سخت ترین درد عمرمو کشیدم

درد جسمیش یه طرف درد روحیش 😔😔من میترسم دیگه نتونم بچه داربشم یا هردفعه سقط بشه .شما بعد چندوقت باردارشدی آزمایش هم دادی برای علت سقطتت؟

من یه دمکرده گیاهی مخلوط بومادران، مریم گلی، سیاه دونه و رازیانه هم هرروز خیلی غلیظ دم میکردم با نبا ...

منم دارو گیاهی میخورم  الان نگرانم که چرا بقایا با قرص واژینال و زیرزبونی دفع نشده خسته شدم ازدکتر و سونو وهمه چی 

درد جسمیش یه طرف درد روحیش 😔😔من میترسم دیگه نتونم بچه داربشم یا هردفعه سقط بشه .شما بعد چندوقت بار ...

من یه بچه داشتم و بارداری خیلی خوبیم داشتم.علت سقطم تشکیل نشدن قلب و توقف رشد تو هفته پنج بود.ولی پیگیری خاصی دیگه نکردم.پنج ماه بعدشم باردار شدم

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
من یه بچه داشتم و بارداری خیلی خوبیم داشتم.علت سقطم تشکیل نشدن قلب و توقف رشد تو هفته پنج بود.ولی پی ...

منم قلبش تشکیل نشد و توشش هفته  وشش روز رشدش موند طبیعی سقط شد. خدا هردو گلت رو حفظ کنه برات عزیزم .برای منم دعا کن .نمیدونم چرا اینقدر قلب تشکیل نشدن زیاد شده میگن جنینای پسر بیشتر دچارش میشن دخترا مقاوم ترن 

منم قلبش تشکیل نشد و توشش هفته  وشش روز رشدش موند طبیعی سقط شد. خدا هردو گلت رو حفظ کنه برات عز ...

ممنون عزیزم.انشاالله به زودی خدا بهت یه فرشته ی کوچولو هدیه بده و به سلامت به دنیا بیاریش.دعا حتما عزیزم اگه خدا ازمنم قبول نکنه امیدوارم بخاطر معصومیت بچه هام ازم بپذیره.توام دعا کن نی نیم به سلامتی دنیا بیاد.

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2706