2733
2734

سلام عزیزان من چند ماهی میشه عقد کردم خیلی رابطم با خواهر شوهرم خوبه هرچی بگم از خوبیش کم گفتم اصلا یه جورایی تکیه گاهمه مادر شوهرمم خوبه منم دوسش دارم اما نمیدونم چرا همش تو ذوق من میزنه من بخدا از کسی توقعی ندارم ولی همش میگه اره فلانی چون ظریفه خوشکله من قدم بلنده اندامم نرماله چاق نیستم کلا همش درحال تخریب کردنه منه بخدا دیشب دلم گرفت اهل دعوا نیستم شوهرم گفت چته گفتم باور کن تو این مدت کسی اینقدر اعتماد به نفس منو از بین نبرده بود ولی نمیدونم چرا مامانت اینجورم میکنه مگه من ادم نیستم خدایا نمیخوام هیچوقت بهش بی احترامی کنم و نکردمم ولی نمیدونم کسی درکم میکنه که همش دلم میشکنه میرم خونشون 

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اهمیت نده

وقتی از این حرفا میزنه گوش نکن عمیقا 

خودتو به کاری وشغپل کن و دامن نزن به حرفاش

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

چجوری بگم آخه دامادشم بنده خدا هیچوقت رفت و آمد نمیکنه اونم مامان نداره منم مامان ندارم اونکه گوشه نشین شده خواهرشوهرم میگه کلا با عروس داماد اینجوره

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
به خواهر شوهرت بگو، سن خودت و خواهر شوهرت چقدره؟

خواهرشوهرم متوجه میشه میگه گوش نکن به حرفای مامان بخدا دوسش دارم ولی خب اون منو بدجور میرنجونه

چجوری بگم آخه دامادشم بنده خدا هیچوقت رفت و آمد نمیکنه اونم مامان نداره منم مامان ندارم اونکه گوشه ن ...

انتخاب خودشون بودي يا دوست بودي؟

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝
بچه ها دل شکستن تاوان داره؟؟؟

من نمیخوام تاوان بده بخدا فقط کاش اینجوری نبود ازبس میگه من همه عروسام مو فرفرین شانس ندارم موهاشون عین بزه خب تو دلم گفتم اخه این چه واژه اییه یا اینکه هیکلش ظریف نیست صدبار به شوهذم میگه من دلم میسوزه همش میسوزونه آدما

انتخاب خودشون بودي يا دوست بودي؟

انتخاب پسرشون بودم ماآشنایی داشتیم نه دوستی ولی خود مامانش بااصرار که زودتر ازدواج کنید اومدن جلو

هم دردیم💔💔💔💔

واقعا سخته تحمل این رفتارا

2706