2726

دیروز یه بحت کوچیک داشتم با شوهرم اونم بهم گفت برو خونه بابات منم گفتم میرم ولی واسه مهمونی اونم هیچی نگفت حالا از دیروز صبح ک اومدم زنگ زدن خبر بدتر شدن حال بابا بزرگمو دادن که اره دیگ یکی دو روز زند😔😔😔😔😔😔مامانمم با اشک و ...راه افتاد بره بیمارستان بمنم گفت زنگ بزن شوهدت بیاد دنبالت حالا ساعت یک امروز زنگ زدم گفتم بیا اونم گفت ی ساعت دی گ اونجام ولی هنوز نیومد هرچی زنگ زدم برنداشت چیکار کنم تو خونه تنهام میترسم به مامانم هم نگفتم دعوامون شده اومدم الانم بابام از بیمارستان اومد مامانم مونده بابام میگ شب نمیمونم خونه برو خونت تازه گفت حال بابا بزرگممم خیلی بد دیگ ن حرف میزنه نه غذا میخوره حالا چیکار کنم خواستم ب بابامم بگم باز نفهمیدم چرا رفت 

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میاد.حتما مشکلی پیش اومده 

یا پیام بده بهش خودت برو خونتون 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

نمیشه با اژانس برم تنهام اگ بفهم اول بابام بد شوهرم منو میکشه

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

خیلی بدبختم من 

واا با اژانس بری.میکشنت😵😵

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

چند سالته

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

هاااا جانننن چی منو میکشم میخوای بری خونت نمیخوای بری دور دور ،اصلا به بابات بگو ببردت بگو شوهرم کار پیش اومده براش

پس به بابات بگو شوهرم گفته میاد دنبالم . 

چرا انقدر توضیح میدی وقتی خودش هم نمیخواد با آژانس بری

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
چقدر عجیب و غم انگیزه که یه خانوم عاقل و بالغ نمیتونه شب توی خونه تنها بمونه و از اون عجیب تر اینکه ...

طفلیا به چه امیدی واقعا زنده ان...تا حالا این موردی ندیده بودم