2733
2734
عنوان

پول ندارم لباس عید بخرم...بی پولا بیاین درد دل کنیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 16995 بازدید | 211 پست
اره اره الان به کرریس  زنگ میزنم حتما قبولت میکنه فقط به شرطی  ک به چان نزدیک نشی :))

چان مال بکه :))))

*الان نینی سایتیا میگن این دوتا چی بلغور میکنن واس خودشون😂

قد :😱 ۱۷۲     وزن : ۶۶😀   وزن هدف : 😍۶۰
چان مال بکه :)))) *الان نینی سایتیا میگن این دوتا چی بلغور میکنن واس خودشون😂

بیا بیا خصوصی تورو با ایونهه اشنا کنم من هرکی بگه چانبک شیپرم رل واقعی دنیای کیپاپ ایونهه رو باهاش اشنا میکنم :)))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اره الان به کرریس  زنگ میزنم حتما قبولت میکنه فقط به شرطی  ک به چان نزدیک نشی :))

😂🤣🤣😂

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
2731
چان مال بکه :)))) *الان نینی سایتیا میگن این دوتا چی بلغور میکنن واس خودشون😂

اره به خدا از دنیا که طرد شدیم از اینجا هم طرد می شیم با این اوضاع 😶😶😂

بیا بیا خصوصی تورو با ایونهه اشنا کنم من هرکی بگه چانبک شیپرم رل واقعی دنیای کیپاپ ایونهه رو باهاش ا ...

شما هم که رل زدین باهم😶 دو دقیقه نبودما 😒

2738
تنت سالم باشه

واقعا سلامتی نعمت بزرگیه 

که اکثرا تا از دست ندیم قدرشو نمیدونیم همین که تنمون سالمه هزاربار خداروشکر داره 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
واقعا سلامتی نعمت بزرگیه  که اکثرا تا از دست ندیم قدرشو نمیدونیم همین که تنمون سالمه هزاربار خ ...

دقیقا👏👏👏👏👏

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
ن بابا اینا ک نمیفهمن چی میگیم :|

خب نفهمن مشکل همینه که نمی فهمن دیگه یه بار همین اوضاع پیش اومد و قشنگ احساس کردم به چشم بچه می بیننم و مسخره ام می کنن😐😕

2706