2737
2734
عنوان

خانمای باسیاست لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 52 پست
دیگ باید بخوای تا بشه از جاهای خلوت شروع کن برا یاداوری چن باری برو اموزش

انشالله . تا حالا میترسیدم برم دانشگاه و انشالله تصمیم گرفتپ برم و عملیش میکنم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
مرسی عزیزم . آخه منم بچه کوچیک دارم . باید منتظر باشم اون ببرتم بیرون با بچه کوچیک سخته

قربونت..خب توببین بایدچیکارکنی که اون خودش بخوادباشماهابره بیرون..بعدشم باهاش حرف بزن عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت..خب توببین بایدچیکارکنی که اون خودش بخوادباشماهابره بیرون..بعدشم باهاش حرف بزن عزیزم

عزیزم باهامون میاد هرجا بگیم میاد

2728

میخوام کلا مستقل باشم . و بدون اون هم بتونم زندگی کنم 

انشالله . تا حالا میترسیدم برم دانشگاه و انشالله تصمیم گرفتپ برم و عملیش میکنم

انشاالله موفق باشی انقد تکرار ک میتونی تا باورت بشه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
عزیزم باهامون میاد هرجا بگیم میاد

خب خیلی خوبه که توهم سعی کن تواین باهم بودنابهش خوش بگذره که همیشه همین جوری بیاد توهمین بیرون رفتناتون باهاش حرف بزن حرف دلت وبگوحتمااون وقتی حرفات وبشنوه بیشتربه توزندگیش علاقه ووابستگی نشون میده

2738
خب خیلی خوبه که توهم سعی کن تواین باهم بودنابهش خوش بگذره که همیشه همین جوری بیاد توهمین بیرون رفتنا ...

نه بعید میدونم. اصلا از درد و دل خوشش نمیاد

خب خیلی خوبه که توهم سعی کن تواین باهم بودنابهش خوش بگذره که همیشه همین جوری بیاد توهمین بیرون رفتنا ...

همش باید هندونه بزارم زیر بغلش . خودشو تو آسمونا میبینه اصلا منو نمیبینه فکر میکنه در حدش نیستم . کلا اعتماد بنفسمو از دست دادم. چند باری تو گوشیش چیزایی دیدم 

میخوام کلا مستقل باشم . و بدون اون هم بتونم زندگی کنم 

مستقل بودن خب یکیش اینه که نگی بچه کوچیک دارم بیرون رفتن سخته این یعنی وابستگی همیشه به همسرت برای بیرون رفتن سعی کن اولین قدمت همین باشه که اگه بیرون کارداری ومیخوای بری بابچه بری که حداقل تواین زمینه مستقل ووابسته به همسرت نباشی

مستقل بودن خب یکیش اینه که نگی بچه کوچیک دارم بیرون رفتن سخته این یعنی وابستگی همیشه به همسرت برای ب ...

یه بچه ۴ساله بهونه گیر و یه بچه ۷ماهه آدم کجا میتونه بره

خب ازیه راه دیگه پیش بروکه میدونی شوهرتم میپسنده

هیچ طوری نمیپسنده اصلا دوس نداره از مشکلات حرف بزنم همش دوس داره تو ابرا باشه 

مستقل بودن خب یکیش اینه که نگی بچه کوچیک دارم بیرون رفتن سخته این یعنی وابستگی همیشه به همسرت برای ب ...

یباری دختر کوچیکم خواستم ببرم دکتر دیر اومد اعصابم خورد شد خودم دست کوچیکه ۴ساله رو گرفتم اون ۷ماهه هم تو بغلم و یه کیف توودستم خیلی خیلی اذیت شدم  

2706