2737
2734
عنوان

ب نظرتون کدوم بهتره؟؟

252 بازدید | 20 پست

مسلما نظرا فرق داره ولی صرفنظر از تعصبات کدوم باتوجه به شرایط فعلی مناسب تره

تعداد رای : 35
نظرسنجی
دختری که زود ازدواج کنه بدون تحصیلات وشغل
0
0%
دختری که بعد از تحصیلات و استقلال مالی ازدواج کنه
35
100%
....... I'm in love I'm not alone 💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچکدوم

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

هیچ کدوم.

ازدواج در هر زمان با آدم مهربان و اهل زندگی و تامین کننده چه از لحاظ عاطفی چه مالی عالیه.

آدمهاى اين روزگار چنين اند : با گرگ بره ميخورند ، و با چوپان گريه ميكنند...
2738

وقتی درس نخونه موقع ازدواج به کم راضیه و موقعی متوجه قضایا میشه ک دیگ کار از کار گذشته.

اما زمانی که درس بخونه کلا اون چیزی که قبلاً می‌خواسته رو دیگ نمی‌خواد و با تجربه و با منطق بیشتری واسه آیندش تصمیم میگیره.

بنظر من درس دید آدم رو نسبت به دنیا و خواسته هاش تغییر میده. و قطعا انتخابی ک با منطق باشه موفق تره. 

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
دیگه گزینه های من این دوتا بودن 😑😑😑

خب کلی گفتین

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
الان همه میگید مشخصه دومی ولی من تو اطرافم میبینم اکثریت مورد اول رو موفق تر میدونن 

ممکنه ظاهرااینجورباشه کسی توزندگی کسی نیس ممکنه دلش خوش نباشه.دومی حداقل اگه همسرش اخلاق خوب نداسته باشه یاهرچی حداقل خودش میتونه زنوکیشوبچرخونه

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
2706