2737
2734
عنوان

مقایسه بین دو تا بچه کوچولو😁

306 بازدید | 36 پست

دختر من با دختر یکی از فامیلا ۴ ماه باهم تفاوت دارن

اون ۴ سالشه

دخترم ۴ ماه کوچیکتره.

بعد امروز مامانش استوری گذاشته از دخترش

دختره۴ساله با لحن بچگونه داره میگه؛

من حامله شدم بعد رفتم قرص خوردم سقط کردم،الان مونده این شکم گنده.رفتم دکتر دکتر گفت اینو فشار بده تا شکمت تخت شه بعد سقط😐

من اصلا هنگ کردم اینو دیدم🤔اخه بچه اونجوری چجوری عقلش به این چیزا میکشه🙄

دختر من ماه پیش دید یه بچه تو خیابون از سینه مامانش شیر میخوره یه ساعت گریه کرد که چرا نی نی داره مامانشو میخوره😂😂😂مگه مامانشو دوس نداره😖(دخترم خودش شیرخشکی بود و فکر میکنه همه بچه ها از شیشه تغذیه میشن)

حالا من موندم چرا انقدر تفاوته بین این دو تا بچه

کدومشون طبیعیه؟

یکی عقلش میکشه در اون حد 

یکی در این حد سادست😓

کدوم نرماله!

چیکار کنم دخترم زرنگ بشه؟

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاه دختر اون زرنگ نیست. من شبیه اون نمیپسندم اصلا

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
2738
بدم مياد بچه حرفاي بزرگ ميزنه  همون ساده و معصوم باشه خيلي شيرين تره

اره منم دوس ندارم دخترم تو این سن در مورد سقط چیزی بدونه

ولی میگم نکنه بزرگ شد انقدر ساده باشه که از چیزی سر درنیاره

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

دختر خودت خیلی خوبه فقط مواظبش باش کسی گولش نزنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706