2737
2734
عنوان

دست و جیغ و هورا

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 26 پست
دخمل من 2 ماهشه سیبیل داره  کلا وقتی دنیا اومد صورتش پر مو بود همش ریخت فقط سیبیلش مونده خیلی ...

به نوزاد روغن تخم مورچه بزنید

اسفندی که باشی مصرف اسفندت میره بالا    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دخمل من 2 ماهشه سیبیل داره  کلا وقتی دنیا اومد صورتش پر مو بود همش ریخت فقط سیبیلش مونده خیلی ...

بزار بزرگ شه

من ب معجزه خدا ایمان دارم..... تیکر خوب شدنم.... انشالله تا آخر تیکر تاپیک خوب شدنم بزتم.... 
به نوزاد روغن تخم مورچه بزنید

عطاریا دارن؟

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
2731

من مامانم چون خودش پرموئه میدونه هممون پرمو میشیم فقط من چون بچه اول بودم یادش رفته بود بزنه ولی به خواهرم زد خواهرم بدو تولد سیبیل دیگه ریخت الانم 9سال داره دریغ از یه تار مو

اسفندی که باشی مصرف اسفندت میره بالا    
بزار بزرگ شه

بزرگ بشه با سیبیل اونموقع بردارم همه میفهمن میخوام از الان ریشه کن بشه

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕

نکن خا هر زا دم  روعن کاریش کردن تا شش ماه اگزما گرفت اسیر شدیم چه مکافاتی

2738
واقعا چرا؟اگه خوب نیست نرم چون دوست دارم تغییر کنم فک کردم لیزر بهتره

نمدونم منم میخاسم برم بچه های اینجا گفتن شایدم الکی گفتن یه تاپیک بزنبپرس اگر خوبه منم برم خخخخ چون من فقط واسه یه سیبیل میرم ارایشگاه خخخ

اسی هنوز که نزدیشون یه عکس بفرس از سبیلات خخخخ خاطره ای میشه

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 

مگه چند سالته؟؟

من اولین بار ۱۶-۱۷ سالم بود با قیچی میچیدم اینقدر بلند بود😂 بعد قبل دانشگاه دیگه بند برداشتم.

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

اسی عکس بده

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم.