2410
2716
عنوان

دست و جیغ و هورا

303 بازدید | 26 پست

وای بچه ها اینقد خوشحالم امروز بالخره دلوزدم به دریا حرف دلمو به مامانم گفتم مامانم بدبخت گفت وای راحتم کردی گفتم چی؟گفت چندبار میخواستم باهات در مورد این موضوع باهات حرف بزنم ولی میترسیدم فک کنی دارم واسه سیبیلات مسخرت میکنم هیچی دیگه منم گفتم این حرف چندوقته تودلم گیره حالا دیگه بناشد با مامانم یکدفعه برم لیزر چون واسه بار اول مامانم میگه فک کنم راحت ترباشه سیبیل دخترا خر است چقد از دستش دق خوردم و متلک شنیدم خداکنه هیشکی این بلا سرش نیاد خیلی بده شماهم واسه دختراتون از بچگی بردارین دوستانی هم که تازه اومدن به تاپیک های قبلی مراجعه کنید

اسفندی که باشی مصرف اسفندت میره بالا    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نمیدونم چی چی سیبیل راستادی میچرخه😅

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

دخمل من 2 ماهشه سیبیل داره 

کلا وقتی دنیا اومد صورتش پر مو بود همش ریخت فقط سیبیلش مونده خیلی ناراحتم چجوری بردارم کسی نفهمه چیکار کنم در نیاد😭😭😢

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
2706