2733
2734
عنوان

نی نی یار لطفا تاپیکامو حذف کن 😉

39 بازدید | 7 پست

نی نی یار 5@

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
روزی یکی طبق درخواست خودت تو تاپیک مشکلات کاربری

چی روزی یکی؟

من بلد نیستم چطوری بگم ک تاپیکام پاک بشه 😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی روزی یکی؟ من بلد نیستم چطوری بگم ک تاپیکام پاک بشه 😢😢

قانون جدید اینه روزی فقط حق داری یه تاپیکت حذف بشه اونم بزن رو اسم نی نی یارا زیر اسمشون لینک تاپیک مشکلات کاربری هست با تایمی که انلاینن ! اونی ک انلاینه تاپیکش قفل نیست اونجا برو لینک تاپیکتو بزار تو تاپیکشون

2728
قانون جدید اینه روزی فقط حق داری یه تاپیکت حذف بشه اونم بزن رو اسم نی نی یارا زیر اسمشون لینک تاپیک ...

ممنووون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط میشه بگی چطوری باید نی نی یار رو پیداش کنم؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام

عزیزم روزی یک تاپیک حذف میشه لینکشو بذارین تو تاپیکم فقط تو تاپیک خودم حذف میکنم

صفحه اول تاپیکم پست اولم کامل با عکس توضیح دادم چطور لینک بذارین و لینک تاپیک هاتون کجاست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
فقط میشه بگی چطوری باید نی نی یار رو پیداش کنم؟؟

سلام
عزیزم روزی یک تاپیک حذف میشه لینکشو بذارین تو تاپیکم فقط تو تاپیک خودم حذف میکنم
صفحه اول تاپیکم پست اولم کامل با عکس توضیح دادم چطور لینک بذارین و لینک تاپیک هاتون کجاست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738