2737
2734
عنوان

خانومای تهرانی...

88 بازدید | 15 پست

سلام راستا ک میگن لباس عید  تو تهران خیلی گرونه؟؟ من کاشان میخام بیام تهران خرید 

اهه فامیلامون تهرانن میگن خیلی گرون و بدرد نخورن

اعتماد کردن ک سخت نیس... این شناخت آدماست ک سخت شده... 

لباس تو تهران از بیشتر جاها ارزون تره 

چون مغازه زیاده و بازار بزرگم قیمتای عمدش خوبه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
لباس تو تهران از بیشتر جاها ارزون تره  چون مغازه زیاده و بازار بزرگم قیمتای عمدش خوبه

خب مگه میدن تکی 

من اومدم بازار تهران اصن تکی نمیدن فروشنده ها

هفت تیر یا نازی آباد چطوره ب نظرتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو نازی اباد با اینکه جنوب شهره چیزاش خیلی شیکه قیمتاشم خوبه و خیلیم تنوع داره.یه طرف خیابون مردونس یه طرف زنونه و بچگونه.

سمت مدائن هم مانتو و کیف و کفش 

فقط پنج شنبه جمعه نرو قیامته  

تجریشم مانتوهاش خوبه و ارزون من مانتوهامو از تجریش میگیرم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
برو نازی اباد با اینکه جنوب شهره چیزاش خیلی شیکه قیمتاشم خوبه و خیلیم تنوع داره.یه طرف خیابون مردونس ...

واقعا تجریش ارزونه؟؟ 

شما مانتو خریدی برا عید عکسشو ببینم 

خب مگه میدن تکی  من اومدم بازار تهران اصن تکی نمیدن فروشنده ها هفت تیر یا نازی آباد چطوره ب ن ...

نازی ابادلباس خونگیوایناعالیه مغازه های بزرگی زدن پرلباسه ولی مانتوگرونه .

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
خب مگه میدن تکی  من اومدم بازار تهران اصن تکی نمیدن فروشنده ها هفت تیر یا نازی آباد چطوره ب ن ...

هفت تیر اصلا نرو 

نازی اباد و تجریش و پاساژ رضا که تو پانزده خرداده برو 

2738
نازی ابادلباس خونگیوایناعالیه مغازه های بزرگی زدن پرلباسه ولی مانتوگرونه .

مانتوهاش گرونه ولی شیکه 

تجریش مانتوهاش ساده تر و ارزون تره 

تجریش و ونک قیمت مناسب تر و جنس ها شیک تره

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
واقعا تجریش ارزونه؟؟  شما مانتو خریدی برا عید عکسشو ببینم

نه نخریدم هنوز 

ارزون منظور اینه که دویست سیصده 

الان نازی اباد مانتو هست ۵۰۰.۶۰۰ 

نه نخریدم هنوز  ارزون منظور اینه که دویست سیصده  الان نازی اباد مانتو هست ۵۰۰.۶۰۰

نازی ابادم ماهستیم خدایی اکثرادویسته.بگردی ارزونترم هست

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
قیمتاش چ رنجیه مثلا

هر قیمتی هست ولی نسبت به نازی آباد و غیره که خیلی شنگول و منگوله جنس ها این جاها شیک تره

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
2706