2737
2734
عنوان

حرفرهای زشت مامانم ‌و عصبانیت من

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 61 پست

پس علنا ازت دزدی می کنه مادرت حالا شوهرت راضی نباشه حرومه کی تو این گرونی راضیه یکی بیاد یخچالش و خالی کنه 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
عزیزم خودمونیم حالا اومدن کمکت بعد سرشون جیغ هم زدی

عزیزم کارامو خودم کردم فقط دستور میده خسته شدم از دستشون چند روز بود فرش نداشتم شوهرم نبود رفتم خونشون بابام میگفت همش اینجایی بچت اینجا بزرگ شد فقط اسمت زن خونه داره اما یکی بیرون کردیم خودت و دخترت امدین خونه امون

🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس علنا ازت دزدی می کنه مادرت حالا شوهرت راضی نباشه حرومه کی تو این گرونی راضیه یکی بیاد یخچالش و خا ...

دزدی که ن خودم میدونم 

اما الانم میگفت به محمد بگو ۱ میلیونم بده کاراتو کردم

🤗

خوب کمتر برو

از اونام کمک نخواه

فکر کن نداریشون

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
خونواده من میخوان جلو خونواده شوهرم خوب باشن تو ظاهر یه جور پشت سر یه جور  همش میاد سر بخچالم ...

اول اومدم بهت بگم چرا میاری گناه داره برای کمک نیار بعد یهو دیدم اینو نوشتی کلا زبونم بند اومد . حرفم نیمد

2738
2706