2733
2734
عنوان

مادر های زیر 20 سال بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ٢٠هستم  منطقه فارس هستم شما كجاي شيراز هستيد

اخ جووون هم شهری😍😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2731
اولا متاسفم واسه اون خانواده هایی که اینقد زود بچه شونو شوهر میدن دوما واسه شما که نمیزارین سنتون ب ...

منم متاسفم واسه آدمایی که به خودشون اجازه دخالت تو زندگی مردم رو میدن 

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

منم۲۰ سالمه دوستان و تازه باردار شدم

بچه ها بین شماهادانشجو هم هست؟ میخوام ببینم چجوری برنامه ریزی کردید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

بچه ها نریزین سرم قصد بی احترامی ندارم 

فقط شما ها که تو این سن بچه ازدواج کردین و بچه هم دارین یعنی درس نمیخونین دیگه؟ ؟دانشگاه نمیرین؟؟دوست ندارین سرکار برین؟؟ولی کارای دیگه که با بچه و شوهر نمیشه؟؟ من ۲۲ سالمه ولی از فکر بچه وحشت میکنم😐😐

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
😍😍😍 اخییی خدا حفظش کنه

مرسی عزیزم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
منم۲۰ سالمه دوستان و تازه باردار شدم بچه ها بین شماهادانشجو هم هست؟ میخوام ببینم چجوری برنامه ریزی ...

بقچه جونم شما هم تیر یا نرداد عروسی کردی اره ؟ خودت خواستی بچه دار شی ؟

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
منم متاسفم واسه آدمایی که به خودشون اجازه دخالت تو زندگی مردم رو میدن 

عزیزم شما برو بچه تو بدنیا بیار بعدا که هزار تا مشکل برات پیش اومد بعد میبینم حال و روزتو

تو هر شهر دنیا که بارون بیاد،خیابونی گم میشه تو بغض و درد،تو بارون مگه میشه عاشق نشد؟!تو بارون مگه میشه گریه نکرد.....
2706