2410
2553
عنوان

مادر های زیر 20 سال بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1730 بازدید | 193 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم77ام  يك دختر سه ساله دارم بيا باهم دوست بشيم دوستي🤓🤓🤗🤗

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
خوبم تو خوبی؟😍 نی نی هم خوبه.

مرسی خوبم 

سلامش برسون😍

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2714
شما از کجا میدونی که وضعیت اقتصادیشون بده؟؟؟!؟؟ قضاوت الکی 😏😏😏

جواب این آدما رو نده خودشون انگار چون چند سال دیرتر ازدواج کردن از خانواده سلطنتی هستن😂😂من خودمون وضع اقتصادیمون عالی بود پدرم تحصیل کرده و یه پست بالا داره امثال این خانوم وجد وآبادش زیر دستشن خودم چون تک دختر بودم وشوهرم خیلی عالی بود دوست داشتم ۱۸سالگی ازدواج کنم به کسی ربطی نداره

دردیعنی توخاک خودت غریب دیاری....
منم تو فاز اقدامم😎۱۹شیراز 

منم ٢٠هستم  منطقه فارس هستم شما كجاي شيراز هستيد

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

منم 19.5سالمه بچم 22ماهشه گنبدم سالااااام

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2706