2726
عنوان

با شوهرم بد دعوا كردم سر اينستاگرام و يه خانم بيايد كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 63 پست
خوب کارت اشتباه بوده . نباید انقدر حساسیت به خرج بدی ، خوب راست گفته ‌دیگه مشتریش هستند ، آشنا هم هس ...

اقا شايد من از يكي خوشم نياد بايد كي و ببينم چرا اون انفالو نكرد در مقابل من جبهه گرفت اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ميدونم خيلي اشتباه كردم

خب با یه معذرت خواهی اشتی کن باهاش

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2728

منم اوایل اینجوری حساس بودم الانم هستم😑تو اینستا تمام پیج هایی که دختر بودن و قبل ازدواج همسرم فالو کرده بود رو بلاک کردم الانم یدونه هم دختر ببینم تو پیجش بلاک میکنم😑البته پیج کاری فرق میکنه شمام باارامش حرفتو به کرسی بشون مردا بهشون حرف زور بگی بدتر میخان بچزوننت حالا به اون خانوم هم اشاره کردی پیش خودش فک کرده که طرف چه تحفه ای هستش که انقد حساس شدی روش اون لباسم به رخت کشیده که حرصت بده

اقا شايد من از يكي خوشم نياد بايد كي و ببينم چرا اون انفالو نكرد در مقابل من جبهه گرفت اخه

چون حرفت براش غیر منطقی بوده

منم میگفتم کار این خانمو انجام نده برو پسش بده میگفت زشته مشتریه ثابتمه چرا بخاطر یه خرف الکی خودمونو از نون خوردن بندازیم

ن بابا هرچی حساس باشی بدتره اگ پیج کاریش نبود حق داشتی...فکرخودتو درگیر این چیزا نکن گلم من خودمم خیلی حساسم شوهر منم تو کار لباسه یسری ی زنه پی ام داد خیلی صمیمی سلام الیک کرد بهش گفتم برخوردکردم ولی واقعا چیزیم.نبود مشتری چندسالش بود.

منم اوایل اینجوری حساس بودم الانم هستم😑تو اینستا تمام پیج هایی که دختر بودن و قبل ازدواج همسرم فالو ...

اره دقيقا بحث من همينه ك نميخام پيش خودش فكر كنه ك اين زن تحفس و بخاد سرش حساس بشه و من نميخام اينجور بشه حالا نميدونم چكار كنم

اره دقيقا بحث من همينه ك نميخام پيش خودش فكر كنه ك اين زن تحفس و بخاد سرش حساس بشه و من نميخام ...

حالا که دیگه حساس ترو دقیق ترش کردی رفت 

ازین به بعد اول فک کن بعد بحث کن و حرف بزن

شوهراتون موم نیستن که تو مشتتون باشن 

اونا بیرون کار میکنن و مجبورن یه کارایی رو بکنن

خیلی رفتارات بچه گانست

به این تکیه نکن که زندگیم خوبه و شوهرم عاشقمع

یه روز چشماتو باز میکنی میبینی بخاطر کارات ذره ذره عشق شوهرت به نفرت تبدیل شده

زشته بخدا

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
عزيزم گوشي شوهرم هميشه پيشم هست همه چيزا رو ميبينم همچي شفاف ولي من عصبي ميشم اين زن و ميبينم دست خو ...

درکت میکنم

حسادت و حساسیتت رو

بعضی خانم ها اینقدر حس بدی به ادم منتقل میکنن حد نداره. و این حس خیلی اوقات درسته.

اما قرار نیست کسی جای تو رو برای شوهرت بگیره یا زندگیتو بهم بزنه

کاری کن این اولین و اخرین اشتباهت باشه

جوری که خودتو کوچیک نکنی برو از دلش دربیار. زیاد عذرخواهی‌ و اینا نکنیا. همیشه عزتت رو حفظ کن.

اون‌خانمم بزرگ نکن. حرف از حسادتم نزن. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

به حد کافی سرزنش شدی عزیزم. دیگه خودت خودتو زجر نده. همیشه ممکنه ادم‌خطا کنه. فقط دیگه تکرارش نکن

یه قانونی رو هم رعایت کن: هییییییچ وقت جای خوابت رو از شوهرت جدا نکن. هیچ وقت.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706