2737
2734
عنوان

با شوهرم بد دعوا كردم سر اينستاگرام و يه خانم بيايد كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 63 پست
من جای تو بودم خودمو داخل کار شوهرم میکردم و به هوای کمک کردن اداره امور رو به عهده میگرفتم  م ...

عزيزم گوشي شوهرم هميشه پيشم هست همه چيزا رو ميبينم همچي شفاف ولي من عصبي ميشم اين زن و ميبينم دست خودم نيست حس خوبي بهش ندارم واسه همين ايقد ديشب عصبي شدم

تقصیرصددرصدتویی توک میدونی برازندگیت داره تلاش میکنه چرااینکاروکردی؟خودتوازچشمش نیندازی بااینکارا.جا ...

بخدا بهش مطمعنم زندگيمونم خوبه ولي من اين زن و ميبينم حرصم ميگيره نميدونم چكار كنم حب دوس ندارم تو پيج شوهرم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم خودت مقصری وقتی میدونی دوست داره دلیلی نداره اینقدحساس باشی..یه فالوکردن تواینستا احتیاجی به این قشرق به پاکردنا نداره میتونستی خیلی منطقی واروم ازش بخوای دیگه اینگارونکنه

منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی ...خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2731
ببخشيدا ولي خودم اين و فهميدم من هيچوقت ايقد خر مبودم نميدونم چرا اين خريت و كردم و چ جوري گندم ...

به نظرمخودت برو از دل شوهرت دربیار غیر مستقیم 

و بعدا غیر مستقیم به شوهرت بگو من اصلا حرفم اون زنه نبود.از این ناراحت شدم که تو بخاطر هر فردی جز خودمون دو تا سه ساعت با من بحث کردی

و سعی کن کم کم خودت مدیریت پیجو به گردن بگیری نه الان که تابلو بشه 

در اینده کم کم به بهانه ی کمک به همسرت

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

منم مشابه همین موضوع تو با شوهرم بحثم شد و اونم برام توضیح داد که به پیر به پیغمبر من یه خانم که بیاد هر چقدر خوشگل هرچقدر موفق باشه برام مهم نیست من فقط به عنوان یه مشتری میبینمش که باید با احترام باهاش برخورد کنم من فقط پولشو میبینم نمیخوام از دستش بدم چون پولش برام مهمه در قبال کاری که میکنم 

و من فهمیدم اشتباه کردم

بخدا بهش مطمعنم زندگيمونم خوبه ولي من اين زن و ميبينم حرصم ميگيره نميدونم چكار كنم حب دوس ندارم تو پ ...

میتونستی به شوهرت بگی ک ازش خوشت نمیاد و خیلی منطقی واروم بگی دوست نداری توپیجش باشه دیگه دعواکردن نمیخوادکه

منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی ...خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
فک کنم با یه بچه مهدکودکی طرفیم این چه رفتارایه؟تروخدا اول بزرگ شید بعد ازدواج کنید مسخره شو در آو ...

قربون شما ك علامه دهر هستي و تو زندگيت اشتباه نميكني برو بيرون از تاپيك من خانم عاقل و دانا  اره من مهد كودكي

2738
به نظرمخودت برو از دل شوهرت دربیار غیر مستقیم  و بعدا غیر مستقیم به شوهرت بگو من اصلا حر ...

ميدوني من خيلي دلم گرفت از رفتارش راحت ميتونست بگه جشم انفالو ميكنم و اينكه من ميترسم دوباره اون خانم شوهرم و فابوًكنه من بايد چ عكس العملي انجام بدم

عزيزم گوشي شوهرم هميشه پيشم هست همه چيزا رو ميبينم همچي شفاف ولي من عصبي ميشم اين زن و ميبينم دست خو ...

ببین دوستم 

شما تازه اول راه زندگی مشترکی . ۶ ماهه ازدواج کردی 

شغل شوهرتم حساسه و مدام با خانما سر و کار داره .

این یه بار عصبی شدی و اونم تو روت وایساده .نگفته حق داری و باشه و ...

به این فکر کن که ممکنه این روش ادامه دار باشه و ممکنه هر سری سر این مسایل دعوا بشه . 

راه پر پیچ و خمیه 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
به نظرم خودت مقصری وقتی میدونی دوست داره دلیلی نداره اینقدحساس باشی..یه فالوکردن تواینستا احتیاجی به ...

من ازش بخام ميگه زشته اشناس ميشناسم مشتريمه فلانه بيساره

قربون شما ك علامه دهر هستي و تو زندگيت اشتباه نميكني برو بيرون از تاپيك من خانم عاقل و دانا  ار ...

هرکسی اشتباه میکنه ولی بعضی اشتباه ها مرگ باره هنوز ۶ ماه نشده سر یه بحث جا خوابتو جدا کردی این یعنی مقدمه دعواها بعدی و طلاق عاطفی و کلی چیز دیگه

یاد بگیر مشکلتو حل‌کنی نه اینکه جا خوابتو جدا کنی

تو هر شهر دنیا که بارون بیاد،خیابونی گم میشه تو بغض و درد،تو بارون مگه میشه عاشق نشد؟!تو بارون مگه میشه گریه نکرد.....
ببین دوستم  شما تازه اول راه زندگی مشترکی . ۶ ماهه ازدواج کردی  شغل شوهرتم حساسه و مدام ...

خب من الان بايد چكار كنم از سردرد دارم ديووونه ميشم ي راه حل بزاريد جلوي پام

2706