2410
2553
عنوان

با شوهرم بد دعوا كردم سر اينستاگرام و يه خانم بيايد كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 63 پست

تقصیرصددرصدتویی توک میدونی برازندگیت داره تلاش میکنه چرااینکاروکردی؟خودتوازچشمش نیندازی بااینکارا.جای لجبازی وشک کردن وکارای خاله زنکی یه خورده سیاست داشته باش جای اینکه اون خانوم روانفالوکنی مدام به شوهرت بگوچقدربهش مطمعنی.مطمعن باش اگه خودشم بخوادنمیتونه خیانتی بکنه یادست ازپاخطاکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الان ک اینستارا خدا شکر فیلت ر کردن درسته؟🤔

نه بابا نکبت سر جاشه😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

قشنگ به شوهرت اموزش دادی به اون زنه توجه سه برابری بکنه😖

جوری که از این به بعد بدتر دقیق شه روش و با جون و دل همه پیجشو بررسی کنه

تو خودت اعتماد به نفس نداری و اینو به شوهرت ثابت کردی که اون زنو از خودت برتر میدونی

با جدا کردن جا خوابم قشنگ ضربه اخر و زدی

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

بعدم طبیعیه، کارشه با خانوما هم در ارتباطه

شما الان نه، اگه خیلی حساسی میتونی کم کم ادمین پیج شوهرت بشی و اینستاشو دستت بگیری

ااینجوری خودت کنترل داری

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

با این رفتارت چیزی گیرت نمیاد جز دعوا

مرد یا زنم بخواد کاری کنه انجام میده چه نظارت کنی چه نکنی!!!

بچه که نیستن بترسونیشون 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2714

من جای تو بودم خودمو داخل کار شوهرم میکردم و به هوای کمک کردن اداره امور رو به عهده میگرفتم 

میگفت میخوام کمک حالت باشم هم تو مغازه هم تو ایسنتا 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
قشنگ به شوهرت اموزش دادی به اون زنه توجه سه برابری بکنه😖 جوری که از این به بعد بدتر دقیق شه روش و ...

ببخشيدا ولي خودم اين و فهميدم من هيچوقت ايقد خر مبودم نميدونم چرا اين خريت و كردم و چ جوري گندمو جمع كنم

سوهر منم پیج کاری دارا، یه بتر یه خانومی بهش پیام داده بود من کارم بیرینس س.ک.س هست

فلان چیزو میخوام، راضیت میکنم، چند بار باید بابتش بهت بدم؟!!!!!

شوهرم جواب داده بود سر کار خانم ما فقط در ازای دریافت وجه نقد کارو تحویل مشتری میدیم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

فک کنم با یه بچه مهدکودکی طرفیم

این چه رفتارایه؟تروخدا اول بزرگ شید بعد ازدواج کنید

مسخره شو در آوردن همه

تو هر شهر دنیا که بارون بیاد،خیابونی گم میشه تو بغض و درد،تو بارون مگه میشه عاشق نشد؟!تو بارون مگه میشه گریه نکرد.....

نون شوهرتو آجر نکن

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2706