2726

بچها من ٦ ماه ازدواج كردم خيلي هم زندگيم خوبه

شوهرم بوتيك داره و بخاطر كارش پيج داره تو اينستا منم حساس ميشم ك خانما رو فالو ميكنه ك پيجش بره بالا و مشتري جذب كنه خاهر زن دوستش هم ازدواج كرده نميدونم چرا خوشم نمياد تو پيج شوهرم باشه ي بار فك كنم انفالو كردم دوباره فالو كرد ديشب با شوهرم دعوا كردم گفتم دوس ندارم تو پيجت باشه اونم اعصابش خورد شد گفت من با اينا سلام عليك دارم مشتريم هستن چرا اينكارو ميكني منم خيلي عصبي شدم هر چي از دهنم در اومد ب شوهرم گفتم و بهش گفتم ازت بدم مياد من ب شوهرم خيلي مطمعنم و ميدونم عاشق من و زندگيمونه ولي حرصم گرفت سر يكي ديگه س ساعت باهام بحث ميكنه از ديشبم ولش كردم اومدم تو ي اتاق ديگه خابيدم بچها رفتار من اشتباه بوده يا شوهرم راه درست برخورد چيه كمكم كنيد و اينم بگم من خيلي عصبي بودم و ب اون خانم فحش دادم شوهرم گفت زشته فحش نده منم ك ديدم اون اينجور ميگفت حرصم در ميومد بيشتر عصبي ميشدم و داد و بيداد ميكردم 

و ي چيز ديگه تو ي عروسي مشترك بوديم ك من از اون خانم قيمت و ادرس لباسش و پرسيدم بعد ديشب شوهرم سر شوخي گفت چون لباس ١٤٠٠٠٠٠ خريده بود سوختي ميگي انفالوش كن اين و ك گفت با اين ك ميدونم سر شوخي بود خيلي دلم شكست و اصن ي حس بدي به شوهرم پيدا كردم لطفا خودتون و بزاريد ب جاي من و راهنماييم كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خو عزیزم بعضی شغلا مجبورن که با خانوما در ارتباط باشن رفتارت اشتباهه نباید بحث میکردی که باعث رنجش شوهرت بشی که از زندگی باهات سرد بشه 

ولی شوهرتم باید قبول میکرد که فالو نکه اون خانومه رو 

زیاد حساس نباش رو یه موضوعی

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2706