2703
2553
عنوان

ازدواج فارس و ترك

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر رسم و رسوم و رفتاری و زبون و همه چی فرقه خیلی سخته بنظرم اکثرشونم حرف اول و آخر مادرشوهر میزن ...

مادرشوهر نع،،،پدرشوهررررررر زورگوئه

کلا پسر پرست و داماد پرستن به شدت

2456
براشما عادی جلوه میکنه عادت کردید من هم تبریزی ام اینجام مردامون وحتی زن ها بخاطر اب وهوا خشن هسنن&n ...

آره نسبت به بعضی شهراکه راحت عکس میزارن توایستا یا تل اینجوری نیستن نمیتونن

2714
من اصالتا ترکم بنظرم پسرفارس دختر ترک خیلی خوبه ولی برعکسش نه  البته قانون کلی که نداریم ولی م ...

دقیقااااا دوماد فارس روچش مادر زنه ترکه

ولی عروس فارس رو زیاد بها نمیدن بهش😐

ب نظر من هیچ ربطی ب قومیت نداره ن ب قومیت ن ب دین و مذهب ن نژاد حالا میخواد فارس باشه لر باشه تر ...

ایناهمش شعاره😁

اتفافا خیلی مهمه چون فرهنگ ها واداب ورسوم متفاوته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من خودم اردبیلی ام پسرای الان دیگه مثل قدیم نیستن که ای خیلی غیرتی و فلان متعادل و خوبن

ولی خب اگه دختر فارس باشه و هیچی ترکی بلد نباشه یه کم تو رابطه با خانواده ی شوهر دچار مشکل میشن مادر شوهرای ترکم زیاد به ظاهر عروس اهمیت میدن

گوزل پرستن😂

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
دختر ترک با پسر فارس فک نکنم مشکلی ایجاد کنه ولی .از حرفم بد برداشت نکنید دخترای فارس یکم نسبت ب دخت ...

اتفاقا برعکسه من هرچی دوست ترک داشتم اینقدر راحت بودن هم از نظر پوشش هم رفتار 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
دوستان خانواده خود ما هم روابط خيلى ازاد ندارن يعنى از اين نظر تفاهم داريم  ولى يكى از مشكلات ...

از من میشنوی ازدواج نکن.از ترک جماعت دختر بگیرین ولی بهشون دختر ندین.من شوهرم تبریزیه.خیلی بددل که اسمشم میزاره غیرت....

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری

کاش یه قانون بود اینایی که هنوز به بلوغ فکری نرسیدن هم مانع ازدواجشون میشد هم بچه دار شدنشون😐ازدوتا کشور متفاوت باهم ازدواج میکنن زبان همو یادمیگیرن به اداب رسوم هم احترام میزارن مثل ادم باهم زندگی میکنن.بعد یه سری  هنوز دنبال نظرسنجیه قومی هستن خدایا شکرت!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2706