1147
44
عنوان

ازدواج فارس و ترك

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 69 پست
براشما عادی جلوه میکنه عادت کردید من هم تبریزی ام اینجام مردامون وحتی زن ها بخاطر اب وهوا خشن هسنن&n ...

آره نسبت به بعضی شهراکه راحت عکس میزارن توایستا یا تل اینجوری نیستن نمیتونن

ولی مردای ترک هرچقدم غیرتی باشن همون اندازه هم خانواده دوستن و اهل زندگی.

دقیقا .

اینقد نخودای اجیل رو مسخره کردین گفتین‌ بی کلاسه ،ک امسال همون نخودم گیرمون نمیاد😭            یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

من اصالتا ترکم بنظرم پسرفارس دختر ترک خیلی خوبه ولی برعکسش نه  البته قانون کلی که نداریم ولی م ...

دقیقااااا دوماد فارس روچش مادر زنه ترکه

ولی عروس فارس رو زیاد بها نمیدن بهش😐

امضام خوجله بچه ها؟؟؟  
892
ب نظر من هیچ ربطی ب قومیت نداره ن ب قومیت ن ب دین و مذهب ن نژاد حالا میخواد فارس باشه لر باشه تر ...

ایناهمش شعاره😁

اتفافا خیلی مهمه چون فرهنگ ها واداب ورسوم متفاوته

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

من خودم اردبیلی ام پسرای الان دیگه مثل قدیم نیستن که ای خیلی غیرتی و فلان متعادل و خوبن

ولی خب اگه دختر فارس باشه و هیچی ترکی بلد نباشه یه کم تو رابطه با خانواده ی شوهر دچار مشکل میشن مادر شوهرای ترکم زیاد به ظاهر عروس اهمیت میدن

گوزل پرستن😂

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
دختر ترک با پسر فارس فک نکنم مشکلی ایجاد کنه ولی .از حرفم بد برداشت نکنید دخترای فارس یکم نسبت ب دخت ...

اتفاقا برعکسه من هرچی دوست ترک داشتم اینقدر راحت بودن هم از نظر پوشش هم رفتار 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
دوستان خانواده خود ما هم روابط خيلى ازاد ندارن يعنى از اين نظر تفاهم داريم  ولى يكى از مشكلات ...

از من میشنوی ازدواج نکن.از ترک جماعت دختر بگیرین ولی بهشون دختر ندین.من شوهرم تبریزیه.خیلی بددل که اسمشم میزاره غیرت....

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری

کاش یه قانون بود اینایی که هنوز به بلوغ فکری نرسیدن هم مانع ازدواجشون میشد هم بچه دار شدنشون😐ازدوتا کشور متفاوت باهم ازدواج میکنن زبان همو یادمیگیرن به اداب رسوم هم احترام میزارن مثل ادم باهم زندگی میکنن.بعد یه سری  هنوز دنبال نظرسنجیه قومی هستن خدایا شکرت!!

من دلم پیش غریبی است که نامش وطن است...        اهواز#خرمشهر#ابادان#سیستان#کرمانشاه..‌. 
8

من خیلی از خانومایی که عروس ترک ها ش ن شنیدم میگن ما زبونشون رو متوجه نمیشیم واین یه مشکل بزرگ براشون شده باعث دلخوری میشه خب ترک ها توجمع های خودشون فارسی صحبت نمیکنن عروس های فارس هم ناراحت میشن وحس غریبی بهشون دست میده

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

من ترکم عروس فارسا شدم.اختلاف فرهنگی زیادی داریم من توصیه نمیکنم.همشهری خیلی بهتره.یه سری چیزا ما بد میدونیم اینا بد نمیدونن و بالعکس.اینجوری آدم زندگی راحتی نداره و خیلی جاها به مشکل برمیخوره.تازه خیرسرمون دکتر و مهندسیم

کاش یه قانون بود اینایی که هنوز به بلوغ فکری نرسیدن هم مانع ازدواجشون میشد هم بچه دار شدنشون😐ازدوتا ...

عزیزم ما جهان سومی هستیم 

فرق ما با اونا اینه😏😏

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم

من فارسم شوهرم ترک . با مردای ترک فقط زنای ترک میسازن چون تعصبات خاصی دارن و تا ترک نباشی هضمش سخته برات و ب مشگل میخوری بخاطر همین میگن از ترکا دختر بگیر ب ترکا دختر نده . مردای ترک خوبن با غیرتن بخاطر زنو بچه از خودشون میگذرن ولی خب فاری باشی سختته زندگی باهاشون باید ترک باشی

فقط 47 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه کانال هست توش یه عالمه عکس خوشگل برای پروفایل بارداری ، نوزادی ، مادرو پسر ، مادرو دختر ، عکس نوشته نی نی ، مطلب راجب منتظرا و کلا کلی چیز که برای نی نی بدردتون میخوره ... مخصوص نی نی سایتی های عزیزم که دنبال عکس پروفایلن همه جورشو پیدا میکنن ..بیاین کانالم تو تل.گر.ام امروز زدمش ای دیشم اینه تو قسمت سرچ تل گر ام بزنید میاد ..poroniniخیلی دوستتون دارم منتظرتون هستم همتون بیاید اگه بد بود برید یه سر بزنید ضرر که نداره ..دل من شاد میشه
1103

باید ببینی فرهنگ خانوادگیشون چطوره.درمورد زبانشونم من ی خانومی رو میشناسم خودش فارس بود شوهرش ترک ولی قشنگ ترکی صحبت میکرد بعدش خودش گفت من ترک نیستم توی ۳سال یادگرفته بود  

تو بعضی از خانواده ترکا عروس نورچشمه 

اتفاقا برعکسه من هرچی دوست ترک داشتم اینقدر راحت بودن هم از نظر پوشش هم رفتار 

اره من خودمم راحتم .ولی مثال میزنم من  مغازه شوهرم میبینم ک مشتریای خانمش چقد عزیزم قربونتذبرم میگن ب شوهرم ولی من ک اردبیلم تا حالا ندیدم خانمای اینجا همچین حرفایی بزنن برا مرد غریبه.

اوه ازادی !!!!
عزیزم ما جهان سومی هستیم  فرق ما با اونا اینه😏😏

واقعا.اگه قرار باشه این چیزا باعث خوبی کسی باشه دیگه تو خانواده یا فامیل باید از خوبی و محبت شکرک بزنیم چون  همه چیمون یکیه دیگه نباید اختلاف و مشکلی باشه

من دلم پیش غریبی است که نامش وطن است...        اهواز#خرمشهر#ابادان#سیستان#کرمانشاه..‌. 

جالب نیست

اگر اعصاب داری ازدواج کن

یکم پول سفتن به نظرم البته اونایی که دیدم اینطوری بودن شاید باقی نباشن

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
اره من خودمم راحتم .ولی مثال میزنم من  مغازه شوهرم میبینم ک مشتریای خانمش چقد عزیزم قربونتذبرم ...

هرجایی این چیزا رو داره به فارس و ترک نیست

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
835